GeForce NOW powered by GAME+ Paket Detayları Belli Oldu GeForce NOW powered by GAME+ Paket Detayları Belli Oldu
(Haber Bülteni) GeForce NOW powered by GAME+’ın fiyat lansmanı yapıldı. Buna göre paket ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı için 15 Mart tarihinde açılacak. Ön... GeForce NOW powered by GAME+ Paket Detayları Belli Oldu

(Haber Bülteni)

GeForce NOW powered by GAME+’ın fiyat lansmanı yapıldı. Buna göre paket ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı için 15 Mart tarihinde açılacak.

Ön kaydını yaptıran kullanıcılar kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecek. İlk başta belirli kullanıcı için paket satın alma açık olacak ve “paket satın alabilir” statüsündeki kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecek.

Paketler şu Şekilde:

Kullanıcılar için GeForce NOW powered by GAME+ servisinde Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Lansman Özel Premium Paket* – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklif.
Ücreti aylık 49,9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL’dir.
Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacakt.

*Abonelik sonunda yenilenemez teklif.

**Abonelikleri sona eren kullanıcılar, o tarihte açık olacak olan diğer Premium paketlerden birisini alıp GeForce NOW deneyimine devam edebilir.
***Abonelikleri sona eren kullanıcılar, ön kayıt dolayısıyla kazandıkları “paket satın alma” hakkını paketleri sona erdiğinden dolayı kaybetmezler.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

 

*Herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Kullanıcı dilediği zaman aboneliğini sonlandırabilir.
**Aylık olarak yenilenebilir tekliftir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.