GeForce Oyuncuları Game Ready Sürücüleri ile Oyuna Hazır GeForce Oyuncuları Game Ready Sürücüleri ile Oyuna Hazır
GeForce Oyuncuları Game Ready Sürücüleri ile Oyuna Hazır: Warhammer 40,000: Dawn of War 3, Heroes of the Storm 2.0 ve Üç Yeni... GeForce Oyuncuları Game Ready Sürücüleri ile Oyuna Hazır

GeForce Oyuncuları Game Ready Sürücüleri ile Oyuna Hazır:  Warhammer 40,000: Dawn of War 3, Heroes of the Storm 2.0  ve Üç Yeni VR oyunu.

NVIDIA, Heroes of the Storm 2.0 ve Warhammer 40,000: Dawn of War için yeni NVIDIA Game Ready Sürücüsünü oyunculara sundu. Aynı zamanda üç yeni VR oyununu için de hazır; Batman: Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality ve Wilson’s Heart. 

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 için Oyuna Hazır

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 oyuncuları bu sürücüyü kullanmak isteyeceklerdir zira lansman gününden önce kullanıma sunulan NVIDIA Game Ready Sürücüleri, GeForce oyuncuları için başarılı deneyimi sunar; çünkü NVIDIA mühendisleri, performansı optimize etmek ve oyunu mükemmelleştirmek için mümkün olan en kısa sürede yeni sürücü üzerinde çalışırlar. Ek olarak kalitesi doğrulanır ve her Game Ready Sürücüsü WHQL ile Microsoft tarafından sertifikalandırılmıştır.

Oyunun Güncellemesinden önce Oyuna Hazır Olun

Heroes of the Storm fanları, 2.0 güncellemesini sabırsızlıkla bekliyor ve NVIDIA bu beklemeye değmesi için çok çalışıyor. Lansman sırasında bir oyun için mümkün olan en iyi kaliteye sahip olmak önemlidir. Bununla birlikte; oyunlar, yamaları ve DLC aracılığıyla yeni içerik ve özellikler ile gelişmeye devam ediyor. Game Ready sürücüleri, oyunlar için önemli kilometre taşlarını desteklemeyi amaçlıyor; yani her oyunda oyunculara en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyor.

VR Oyunları için Oyuna Hazır Olmak Önemli

Bir oyunun lansman günü mümkün olan en iyi kaliteye sahip olması önemlidir ve bu VR oyunlarda daha da önem kazanmaktadır. Oyun sorunları ya da hatalar oyunu bozabilir ve VR deneyimini mahvedebilir. Uzun süredir devam eden Game Ready sürücü programı, performansı ve gecikmeyi en iyi duruma getirerek mümkün olan en iyi deneyimi sunar; bu özellikle sorunsuz, stutter-free Virtual Reality oyun deneyimi için önemlidir. Bugünkü Game Ready Sürücüsü; Batman Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality ve Wilson’s Heart İçin en iyi VR deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.  

Nvidia GTX 1060 Grafik İşlemcisi’nin Notebook Performansını test ettik!


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.