GeForce Oyuncuları, NVIDIA DLSS, Işın İzleme ve Daha Fazlasıyla ‘ICARUS’ İçin Oyuna Hazır GeForce Oyuncuları, NVIDIA DLSS, Işın İzleme ve Daha Fazlasıyla ‘ICARUS’ İçin Oyuna Hazır
(Haber Bülteni) En yeni NVIDIA GeForce Game Ready sürücüsü, Dean Hall ve RocketWerkz’in yeni ortak hayatta kalma oyunu ICARUS için ilk gün optimizasyonlarını içeriyor... GeForce Oyuncuları, NVIDIA DLSS, Işın İzleme ve Daha Fazlasıyla ‘ICARUS’ İçin Oyuna Hazır

(Haber Bülteni)

En yeni NVIDIA GeForce Game Ready sürücüsü, Dean Hall ve RocketWerkz’in yeni ortak hayatta kalma oyunu ICARUS için ilk gün optimizasyonlarını içeriyor ve yalnızca GeForce RTX oyuncuları NVIDIA DLSS ve ışın izleme için lansman günü desteği alıyor.

Yeni sürücü ayrıca Chorus ve Halo Infinite’de en iyi deneyimi sağlıyor ve altı yeni G-SYNC Uyumlu oyun monitörü desteği ve beş yeni tek tıklamalı GeForce Experience Optimal Playable Settings profili için destek içeriyor.

ICARUS’da NVIDIA DLSS ve RTX Global Aydınlatma

Yapay zeka işleme teknolojisi ve özel olarak GeForce RTX GPU’larda bulunan tensör çekirdekleri tarafından desteklenen DLSS, yerel çözünürlüğe benzer görüntü kalitesi sağlamak için oyunun çarpıcı grafik ayrıntısını korurken ICARUS’ta kare hızlarını hızlandırıyor.

ICARUS, NVIDIA RTX Global Aydınlatma teknolojinin yeni Infinite Scrolling Volumes özelliğini kullanan ilk oyun olduğu için RTXGI teknolojisinin başka oyunlar için de yapabileceklerini gösteriyor.

ICARUS, ortamları RTXGI aracılığıyla elde edilen ışın izlemeli global aydınlatmayla geliştirilmiş. ICARUS’ta RTXGI, yüzeyden yüzeye doğal olarak sıçrayan güneş ve aydan gelen ışınları takip ederek gerçekçi aydınlatma sağlıyor. Oyuncular ağaçları düzledikçe, binaları diktikçe ve çevreyi değiştirdikçe, aydınlatma bu değişiklikleri yansıtacak şekilde anında güncelleniyor ve ağaçların gölgeleri tarafından korunan karanlık orman zemininin artık kesilen ağaçlara göre parlak bir şekilde aydınlatılmasını sağlıyor.

ICARUS’un devasa biyomlarını destekleyen Infinite Scrolling Volumes adlı yeni özellik, oyuncular ortamda hareket ettikçe, oyuncunun bakış açısına göre aydınlatma büyük bir hacimde güncellenerek bellek gereksinimlerini azaltıyor ve performansı artırıyor.

Daha Fazla Game Ready Hediyeleri ve Yükseltmeleri

ICARUS için NVIDIA Game Ready Sürücüsü aşağıdakiler de dahil olmak üzere başka özellikler de ekliyor:

-Deep Silver’ın 3 Aralık’ta piyasaya sürülen yeni bilim kurgu aksiyon-macera oyunu Chorus, NVIDIA DLSS ile geliştirilmiş.

-5 yeni oyun için en uygun GeForce Experience ayarlarının eklenmesi:

Farming Simulator 22
Halo Infinite
Inscryption
Ruined King: A League of Legends Story
Crab Game

-6 yeni G-SYNC Uyumlu oyun ekranı desteği:

ASUS XG27UQR
Dell G2722HS
Dell G3223D
Dell G2422HS
LG 32PG750
MSI G273

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.