Ghostbusters: Hayalet Avcıları Özel Ön Gösterimine Katılma Şansı Ghostbusters: Hayalet Avcıları Özel Ön Gösterimine Katılma Şansı
29 Temmuz tarihinde vizyona girecek olan Ghostbusters: Hayalet Avcıları'nı herkesten önce izlemek ister misiniz? O zaman haberimizi dikkatli okuyun! Ghostbusters: Hayalet Avcıları Özel Ön Gösterimine Katılma Şansı

29 Temmuz tarihinde vizyona girecek olan Ghostbusters: Hayalet Avcıları‘nı herkesten önce izlemek ister misiniz? 28 Temmuz akşamı gerçekleşecek olan Ghostbusters: Hayalet Avcıları ön gösterimimize 2 kişilik, 5 bilet hediye ediyoruz. Kazanmak için yapacaklarınız çok basit!

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız bu iletinin altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı 🙂 )
  • “Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani burayı #Fragtist hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşın.
  • Arada bizi sosyal mecralardan bizi takip ederseniz, ÇOK mutlu oluruz! 🙂 Facebook, Twitter, YouTube

Fragtist Ghostbusters_Promo_3

Not: Ön Gösterim, İstanbul Levent’te 21:30’da gerçekleşecektir. Kazanan takipçilerimize yer bilgisi verilecektir. Kazananlar 21 Temmuz akşamı açıklanacaktır.

“Ghostbusters”

29 Temmuz’da 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle Sinemalarda.

“GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları” uzun süreden beri beklenen dönüşünü çok komik yeni karakterlerle desteklenmiş olarak yapıyor. Dünyada fırtınalar koparan ve çok sevilen ilk filmden otuz yıl sonra, yönetmen Paul bu doğaüstü komediye kendi yenilikçi bakış açısını getirirken, kendisine günümüzün en komik oyuncularından bazıları eşlik ediyor: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones ve Chris Hemsworth. Bu yaz, dünyayı kurtarmak için buradalar!

Columbia Pictures; Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Ivan Reitman yapımı olan “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”nı sunar. Başrollerini Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Charles Dance, Michael Kenneth Williams ve Chris Hemsworth’ün paylaştığı filmi Paul Feig yönetti. Filmin yapımcılığını Ivan Reitman ve Amy Pascal; yönetici yapımcılığını ise Paul Feig, Jessie Henderson, Dan Aykroyd, Tom Pollock, Joe Medjuck, Ali Bell ve Michele Imperato Stabile üstlendi. Filmi Katie Dippold ve Paul Feig, 1984 yapımı “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”na dayanarak yazdılar. Söz konusu Ivan Reitman filmini Dan Aykroyd ve Harold Ramis kaleme almışlardı. Filmin görüntü yönetimi ASC’den Robert Yeoman’ın, yapım tasarımı Jefferson Sage’in, kostüm tasarımı Jeffrey Kurland’ın, kurgusu ise ACE’den Brent White ile Melissa Bretherton’ın imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Peter G. Travers, özel görsel efektlerini ise Sony Pictures Imageworks gerçekleştirdi. “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”nın müziği Theodore Shapiro’ya ait. Filmin müzik amirliğini ise Erica Weis üstlendi.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.