Goat Simulator’dan MMO Eklentisi Geliyor! Goat Simulator’dan MMO Eklentisi Geliyor!
Tüm zamanların en eğlenceli (tartışmaya açık) simülatör oyunu Goat Simulator, şimdi de oyunu MMO’ya çevirecek bir eklenti ile karşımıza çıkıyor. En son 1.1 güncelleme... Goat Simulator’dan MMO Eklentisi Geliyor!

Tüm zamanların en eğlenceli (tartışmaya açık) simülatör oyunu Goat Simulator, şimdi de oyunu MMO’ya çevirecek bir eklenti ile karşımıza çıkıyor.

En son 1.1 güncelleme notları ile bizi koparan müthiş manasız ve matrak oyun Goat Simulator, yeni 1.2 versiyonu ile MMO’ya dönüşüyor. Psikopata bağlamış bir keçiyi oynadığımı ve etraftaki her şeyi ya tos veya dil atarak darmadağın ettiğimiz oyunu artık başkaları ile birlikte oynamak mümkün olacak.

Steam’de şu anda 18 TL’den satılan Goat Simulator, çılgınca hataları ve her şeyi yapabildiğiniz saçma fizik kuralları ile ünlü oldu. Başta bir şaka zannedilen oyun kısa sürede tuttu ve kült klasiği seviyesine yükseldi. MMO eklentisi ise oyuna ücretsiz eklenecek ve Keçi, Tank, Büyücü, Avcı ve Mikrodalga Fırın gibi karakter sınıfları bulunacak. Evet, “Mikrodalga Fırın” isminde bir sınıf var…

Aşağıda fragmanını izleyeceğiniz Goat Simulator MMO eklentisi de en az orijinal oyun kadar tutacak, ona çok eminiz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.