[sam id=2]
Godzilla Filminin Figürleri Türkiye’de! Godzilla Filminin Figürleri Türkiye’de!
İlk gününden gişe rekorları kıran Godzilla, büyük küçük herkesi sinema salonlarına çekiyor. Beyaz perdedeki 28. Godzilla filminin dev karakteri, hayranlarının odalarına 15 cm boyutuyla... Godzilla Filminin Figürleri Türkiye’de!

İlk gününden gişe rekorları kıran Godzilla, büyük küçük herkesi sinema salonlarına çekiyor.

Beyaz perdedeki 28. Godzilla filminin dev karakteri, hayranlarının odalarına 15 cm boyutuyla geliyor. 59,90 TL fiyat etiketiyle “Beni Dene” paketinde satışa sunulan Godzilla figürü, hem kuyruk hem de gövde fonksiyonuyla adeta filmden bir kareyi canlandırıyor. Bir diğer Godzilla figürü ise hareket, ses ve ışık fonksiyonuyla dikkat çekiyor. “Beni Dene” paketiyle piyasaya sürülen bu büyük figür, 119,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Adore Oyuncak, filmdeki sahneleri oyuna çeviren setleri de satışa sundu. İçeriğinde 3 ayrılabilir şehir parçası, 1 köprü, 5 savaş aracı, 1 özel Muto ve Godzilla figürü bulunan Figürlü Yıkım Seti, parçalara ayrılan materyalleri ile küçüklere filmin heyecanını doyasıya yaşatıyor. Bu eğlenceli set, 69,90 TL’lik bir fiyat etiketi ile küçüklerin beğenisine sunuldu. 

fragtist_godzillaoyuncak2