Kategoriler

GOG.com Altıncı Yaşını Bir Kampanya İle Kutluyor

GOG.com Altıncı Yaşını Bir Kampanya İle Kutluyor

Retro ve klasik oyunların sıcacık evi GOG.com, altıncı yaşını büyük bir indirim kampanyası ile kutlamaya karar vermiş.

GOG.com (Good Old Games) web sitesi altı yıl boyunca kataloğuna devamlı eski ve klasik oyunları ekleye ekleye büyüdü, kocaman oldu. Her türden, her eskilikte, her kaynaktan oyun barındırıyorlar. Özellikle belli bir yaşın üzerindeki ve eski retro oyunları hala rüyalarında gören olgun oyuncular için GOG.com açıldığından beri tam bir hazine sandığı oldu.

Önce ufak başlamışlardı, onlarca oyun ve az miktar onları bilen ve takip eden oyuncu vardı. Tüm yayıncılar bu işin ne kadar tutacağını bilmediklerinden önce GOG.com’a eskimiş oyunlarını vermeye yanaşmadılar. Ama firma ısrarla işine devam etti, ayrıca bunu çok da kaliteli şekilde yaptı. Sonunda ortada yüzlerce oyun, yayıncı ve inanılmaz büyük bir takipçi kitlesi var. GOG.com artık bazı yeni oyunları bile anında satışa sunabiliyor.

İşte altıncı yaşlarını kutlamak için GOG.com bir kampanya ile, eski senelerinden kataloga eklenen klasik oyunları %80’e varan indirimlerle sunuyor. Her gün başka bir set oyun indirime giriyor, o yüzden takip ettiğiniz bir oyun varsa, kampanya sayfasına her gün tekrar tekrar bakmakta fayda var.

Mesela GOG.com’un ikinci yılından indirimde olan oyunların arasında Master of Orion, Arcanum, Sanitarium, Vampire the Masquerade, Riven, Syberia, Gabriel Knight, Blood, The Longest Journey, Serious Sam gibi müthiş klasik oyunlar bulunuyor. Fiyatlar da sadece 1.79 Dolar ile 3.99 Dolar arasında. Eski güzel oyunları hala yad edenlerdenseniz bu kampanyayı kaçırmayın. Eğer eski klasikleri denemek isteyen genç bir oyuncu iseniz, bundan daha ucuza bu kadar iyi oyun bulabileceğiniz fırsat zor gelir. Herkese şimdiden iyi oyunlar. 🙂

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri