GOG.com Hafta Sonu Kampanyası GOG.com Hafta Sonu Kampanyası
Klasik oyunların evi GOG.com’da bu hafta sonu neler indirimde bir bakalım mı? Good Old Games’in geleneksel hafta sonu indirimlerinde bu hafta sonu yine güzel... GOG.com Hafta Sonu Kampanyası

Klasik oyunların evi GOG.com’da bu hafta sonu neler indirimde bir bakalım mı?

Good Old Games’in geleneksel hafta sonu indirimlerinde bu hafta sonu yine güzel klasikler var. Shakespeare’in “A Midsummer Night’s Dream” isimli komedya romanından esinlenme bir isimle “A Midsummer Gamer’s Dream” kampanyası bizi önce Larry Laffer’a götürüyor.

GOG.com bu hafta sonu bize Leisure Suit Larry serisinden orijinal oyunu 2.99 Dolar, Love For Sail ve Magna Cum Laude oyunlarını ise 1.79 Dolarla sunuyor. Ayrıca Disciples 1 ve 2, strateji klasiği Jagged Alliance, Deadly Games eklentisi ve ikinci oyun da 1.79 ve 2.99 Dolar fiyatları ile alınabilirler arasında.

Yarış oyunları sevenlere Flatout 1 (1.79 Dolar) ve 2 (2.99 Dolar), aksiyon isteyenlere sevimli grafikleri ile acımasız savaş oyunu Cannon Fodder 1.79 Dolar ve futbol meraklılarına da unutulmaz klasik Sensible Soccer oyunları önerilebilir.

Bunlar ilk bakışta gözümüze çarpanlar, liste daha uzayarak gidiyor ama herkese göre birşeyler var bu kampanya listesinde. 11 Ağustos Pazartesi gecesine kadar sürecek olan GOG.com kampanyasından faydalanmak için buraya tıklayıp siteye gidebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.