Google Chrome Experiements İle Orta Dünya’ya Yolculuk Google Chrome Experiements İle Orta Dünya’ya Yolculuk
Hobbit üçlemesinin sonuna gelirken; Chrome Experiments’ta ‘Orta Dünya’ya Yolculuk’ (Journey through Middle-earth) serisi güncellendi. İster Hobbit, ister büyücü veya cüce, ister insan olun; epik... Google Chrome Experiements İle Orta Dünya’ya Yolculuk

Hobbit üçlemesinin sonuna gelirken; Chrome Experiments’ta ‘Orta Dünya’ya Yolculuk’ (Journey through Middle-earth) serisi güncellendi.

İster Hobbit, ister büyücü veya cüce, ister insan olun; epik Orta Dünya’da Frodo’nun Hüküm Dağı’na yaptığı yolculuktan, Bilbo’nun 17 Aralık’ta vizyona girecek “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı”ndaki son savaşına kadar uzanan maceralarının tümünü yeniden yaşayabileceksiniz. Bu yılki Chrome Experiment North Kingdom tarafından Warner Bros. Pictures, New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM) işbirliğiyle geliştirildi.

Maceraya, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinde yer alan 27 bölgeyi keşfedebileceğiniz göz alıcı güzellikteki etkileşimli bir Orta Dünya haritasında başlıyorsunuz. Bu yılki harita; Bilbo, Gandalf ve Okçu Ozan Bard’ın da bulunduğu sekiz karakterin izlediği yolları öne çıkaran zengin 3D grafikler kullanılarak tasarlandı.

İlk kez bu yılki versiyonda yer alan karşılıklı savaş oyunu’nda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz. Son Web teknolojileri kullanılarak geliştirilen oyun; tüm cihazlarınızda aynı deneyimi yaşayabileceğiniz şekilde geliştirildi.

Maceranın bir parçası olmak Orta Dünya’yı keşfetmek istiyorsanız; bilgisayar, telefon veya tabletinizde linki takip ederek en son Chrome Experiment olan ‘A Journey through Middle-earth’ü (Orta Dünya’ya Yolculuk) deneyimlemeniz yeterli.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.