Gran Turismo 6 İndirime Girdi Gran Turismo 6 İndirime Girdi
1998 Yılından günümüze yarış simulasyonu dendiğinde ilk akla gelen oyunlardan olan Gran Turismo serisinin son üyesi Gran Turismo 6,  159TL olan fiyatını 109TL ye... Gran Turismo 6 İndirime Girdi

1998 Yılından günümüze yarış simulasyonu dendiğinde ilk akla gelen oyunlardan olan Gran Turismo serisinin son üyesi Gran Turismo 6,  159TL olan fiyatını 109TL ye indirerek oyun severlere hoş bir sürpriz yaptı. 1200’ü aşkın model, gerçekçi grafik ve fizik teknolojileri ile göz kamaştıran oyun Mayıs ayındaki Ayrton Senna güncelleştirmesi ile efsanevi pilotun kariyerini izleme/yaşama şansı sunacak. Ayrton Senna 1994 yılında İtalya’daki İmola Pistindeki F1 yarışında hayatını kaybetmişti.

Neredeyse %35’e varan bu indirimi kaçırmamanızı öneririz.

 

Fragtsit_granTurismo6 (4) Fragtsit_granTurismo6 (1) Fragtsit_granTurismo6 (2)Fragtsit_granTurismo6 (3)

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.