Guerilla Games’den Yepyeni Bir Oyun Geliyor Guerilla Games’den Yepyeni Bir Oyun Geliyor
PlayStation’a özel olarak üretilen Killzone serisini geliştiren Guerilla Games, yepyeni bir oyunun peşinde. Killzone: Shadow Fall ile serinin son oyununu PlayStation 4’e özel olarak... Guerilla Games’den Yepyeni Bir Oyun Geliyor

PlayStation’a özel olarak üretilen Killzone serisini geliştiren Guerilla Games, yepyeni bir oyunun peşinde.

Killzone: Shadow Fall ile serinin son oyununu PlayStation 4’e özel olarak geliştiren Guerilla Games, yeni bir oyun geliştiriyor. Killzone seriniden ayrı olacağı düşünülen bu oyunun konsept görselleri de bir çin sitesinde paylaşıldı. Oyun hakkında herhangi bir bilgimizin olmamasıyla birlikte sadece oyunun kod adını ve yayınlanan konsept görsellerden ne tür bir oyun olacağını az da olsa anlayabiliyoruz.

Horizon kod adlı bu oyunun yayınlanan görsellerine baktığımızda mecha/aksiyon türünde bir oyunuyla karşı karşıya olacağımızı anlıyoruz. Hatta görseldeki karakterlere baktığımızda oyunun Destiny gibi çoklu oyunculu bir oyun olacağını da tahmin ediyoruz.

Paylaşılan görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz. Umarız Guerilla Games bizi çok bekletmeden yeni oyunu hakkında bilgiler vermeye başlar.

Guerilla Games, Killzone, Horizon, FPS, Mecha, Aksiyon, Proje

 

fragtist_guerilla_games2_converted