Bu Hafta Sonunuz Dolu – Norse Temasıyla Metucon Sizlerle Bu Hafta Sonunuz Dolu – Norse Temasıyla Metucon Sizlerle
METUCON'un bu seneki teması Norse. Fuar alanında, kostüm yarışmasında ve oyunlarda Nordik esintiler göreceksiniz. Bu Hafta Sonunuz Dolu – Norse Temasıyla Metucon Sizlerle

METUCON’un bu seneki teması Norse. Fuar alanında, kostüm yarışmasında ve oyunlarda Nordik esintiler göreceksiniz, sakın şaşırmayın. Etkinlik 22-23 Nisan tarihlerinde, ODTÜ yerleşkesinde toplanacaktır.

Etkinliğin güncel bilgilerini takip etmek isteyenler linki inceleyebilirler. Peki bu etkinlikte sizleri neler bekliyor? Norse temasının dışında etkinlikte protonorse (Roma öncesi genel kuzey bölgesi), Vikingler ve nordic edebiyat gibi başlıklar da yer alıyor. Bu da bizi bol bol farklı mitolojilerin kültürleriyle karşı karşıya getirecek demek. 

Etkinlik sonrasında parti geleneğini bölünmüyor, cumartesi gecesi yani 22 Nisan günü Route Bar‘da kostümlü parti gerçekleşecek.

METUCON’a Hazır Mıyız Gençler?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.