Hearthstone’a Bir Arkadaşınızı Çağırın, Sürprizi Kapın Hearthstone’a Bir Arkadaşınızı Çağırın, Sürprizi Kapın
Recruit-a-Friend özelliği sayesinde oyuncular Hearthstone'a katılması için arkadaşlarını davet edebilecek ve karşılığında tatlı hediyeler kazanabilecekler. Hearthstone’a Bir Arkadaşınızı Çağırın, Sürprizi Kapın

Kendi arkadaşlarınızdan birini çağırarak Finley’in arkadaş bulmasına yardımcı olabileceğinizi bilmek ilginizi çekebilir. Yeni Recruit-a-Friend özelliği sayesinde oyuncular Hearthstone eğlencesine katılması için arkadaşlarını davet edebilecek ve karşılığında tatlı hediyeler kazanabilecekler.

Morgl the Oracle

NASIL ÇALIŞIR?

  1. Oyuna çağırma linkinizi arkadaşlarınızla paylaşın.
  2. Çağırdığınız arkadaşlarınız oyuna giriş yapıp oynamaya başlayacaklar.
  3. Arkadaşlarınız oyunda seviye atladıkça siz de ödül kazanacaksınız.

ÖDÜLLERİNİZ

  1. Yeni Shaman kahramanı Morgl, oyuncular eğer arkadaşları oyunu indirip oynamaya başlarsa bu kahramanı ÜCRETSİZ olarak elde edecekler.

Çağırdığınız oyunculardan biri tüm Kahramanlar genelinde toplam 20 level kazandığında Morgl yeni Shaman Kahramanı olarak koleksiyonunuza katılacaktır (yalnızca tek sefer için geçerlidir)

  1. Sonraki dört oyuncu da 20. seviyeye ulaştıkça klasik kart paketleri kazanacaksınız.

Önemli notlar:

  1. Arkadaş çağırmak için Battle.net hesabınız olmalıdır.
  2. Çağırdığınız arkadaşların geçerli olması için tüm sınıflar genelinde 20. seviyeden düşük olmaları gerekir.
  3. Arkadaş çağırma ödülleri, çağırma işleminin gerçekleştiği oyun bölgesinde ödüllendirilir. Örneğin Amerika bölgesindeki bir oyuncu Avrupa bölgesindeki oyunculara link gönderirse, çağırdığı oyuncular da Amerika bölgesinde oynamadığı sürece ödül kazanamayacaktır.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.