Hearthstone’un 2016’daki İlk Eklentisinin Detayları Hearthstone’un 2016’daki İlk Eklentisinin Detayları
Blizzard'ın efsanevi kart oyunu Hearthstone için geçtiğimiz hafta duyurulan Whispers of the Old Gods eklentisinin detayları burada! Hearthstone’un 2016’daki İlk Eklentisinin Detayları

Hearthstone olarak bilinen, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz dijital kart oyunu 2016 yılının ilkbaharında gelecek bir güncellemeyle oyuncularının aldıkları keyfi artırmayı planlıyor.

Whispers of the Old Gods (Eski Tanrıların Fısıltısı) adını taşıyan yeni genişletme paketiyle oyuna 134 yeni kart eklenecek. Yeni eklentinin Warcraft evrenindeki efsanevi C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj ve N’Zoth Azeroth Tanrıları etrafında şekilleneceği duyuruldu. Bir Legendary C’Thun kartı ve iki Beckoner of Evil kartının ilk Old Gods kart paketinde yer alacağı belirtildi.

Whispers of The Gods paketinin planlanan yayımlanma tarihinin Nisan sonuna veya Mayıs başına denk geleceğini açıklayan Blizzard, yeni kart paketlerinin eski kart paketleriyle aynı fiyatta olacağını ve oyun içindeki market aracılığıyla oyun altını veya gerçek para ile alınabileceğini de belirtti.

Fragtist hearthstone

14 Mart’tan itibaren oyuncular 50 karttan oluşan Whispers of the Old Gods kart paketini 50 Dolar’a sipariş vererek genişleme paketinin yayımlanmasından önce sahip olabilecekler. Ayrıca bu paketi satın alan oyuncular ön ödeme hediyesi olarak yeni kartları da destelerine katabilecekler.

Oyuna yükseltme sırasında girenler ve ön ödemeli paketleri alanlar da C’Thun ve iki Beckoner of Evil kartlarına da ücretsiz sahip olacaklar. Genişletme ayrıca Standart ve Wild isimleriyle anons edilen iki yeni Ranked Gameplay modunu da içermekte.

Genişletme hakkında geriye kalan tüm bilgileri Ben Brode’un geçen haftalarda Blizzard Genel Merkezinde yaptığı konuşmada bulabilirsiniz.

Whispers of the Old Gods genişlemesinin sinematik fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz;Volkan Kurt

Oyun, edebiyat, müzik, gezginlik ve bilmediği kültürleri araştırmayı seven şahsına münhasır bir kişilik. Etrafa zararı olmayan, akıllı bir deli. Platform oyunlarına hasta. Henüz üniversitede öğrenim görmekte.