Heroes of the Storm Evreni Genişliyor! Heroes of the Storm Evreni Genişliyor!
Heroes of the Storm evreni bu sene Rise of the Raven Lord çizgi romanıyla başlayarak büyük bir şekilde genişliyor. Heroes of the Storm Evreni Genişliyor!

Heroes of the Storm evreni bu sene Rise of the Raven Lord çizgi romanıyla başlayarak büyük bir şekilde genişliyor.

Bu süreci başlatmak için Oyun Direktörü Alan Dabiri ve Yaratıcı İçerik Lideri Kevin Johnson Nexus’a  neler olacağı üzerine tartıştılar. Bazı Realm Lordlarını tanıtmak ve Heroes of the Storm’daki favori kahramanlarınıza dair bazı bilgiler paylaşmak istediler. Rise of the Raven Lord ve Nexus’un bu yıl nasıl genişleyeceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çizgi romanı okuduğunuzda Raven Lord’un bazı tanıdık yüzleri yeni ve daha karanlık bir görünümle çağırdığını göreceksiniz. Bu gördüğünüz, sadece kaos ve kibirden beslenen avatarların taklit etmeye çalıştıkları kahramanların ve kötülerin yansımaları.

Yeni Dark Nexus skinleri ve binekleri şimdi Heroes of the Storm‘da! Dark Nexus skin ve bineklerini görmek ve Rise of the Raven Lord çizgi romanıyla nasıl ilişki kurdukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dark Nexus blogunu ziyaret edebilirsiniz.

-Basın bülteni.
Super Monday Night Combat Yeni AB Gizlilik Yasasıyla Kapanıyor