Heroes of the Storm’un Geliştirici Ekibi Küçülüyor Heroes of the Storm’un Geliştirici Ekibi Küçülüyor
Blizzard'ın 2015 yılında piyasaya sürdüğü Heroes of the Storm ufak ufak ömrünün sonuna geliyor gibi. Ayrıntılar haberimizde. Heroes of the Storm’un Geliştirici Ekibi Küçülüyor

Blizzard’ın 2015 yılında piyasaya sürdüğü Heroes of the Storm ufak ufak ömrünün sonuna geliyor gibi. Yapılan son açıklamaya göre, Blizzard oyunun geliştirici ekibini önemli ölçüde başka projelere kaydırma kararı almış.

Blizzard açıklamasında bu kararı almanın son derece zor olduğunu ancak şirketin tarihinde hiç olmadığı kadar çok proje üzerinde çalıştığını söylüyor. Yani iş yükü açısından Heroes of the Storm’un geliştirici ekibinde küçülmeye gidiliyor. Ekibin önemli bir bölümü diğer projelere kaydırılacak. Tabii bunların halihazırda haberimizin olduğu projeler mi yoksa birtakım gizli projeler de var mı henüz bilmiyoruz.

Öte yandan oyunun Heroes Global Championship ve Heroes of the Dorm gibi büyük e-spor etkinlikleri de iptal edildi. Bundan sonra Heroes of the Storm için herhangi bir e-spor etkinliği de göremeyeceğiz gibi.

Tabii oyun destek görmeye devam edecek. Destek tamamen çekilmiş değil yani. Ancak artık güncellemelerin daha az geleceğini söyleyebiliriz.

Blizzcon 2018: Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Açığa Çıktı: Orphea