Heroes of the Storm Geliştiricisi, Deckard Cain Karakteri İçin Oyunculardan Yardım İstedi Heroes of the Storm Geliştiricisi, Deckard Cain Karakteri İçin Oyunculardan Yardım İstedi
Heroes of the Storm karakter geliştiricisi Nathan LaMusga, Deckard Cain karakterini oyuna getirmek için oyuncuların fikirlerini istedi. Heroes of the Storm Geliştiricisi, Deckard Cain Karakteri İçin Oyunculardan Yardım İstedi

Deckard Cain karakteri, Diablo serisinin en ikonik karakterlerinden biri ve Heroes of the Storm için bu karakteri getirmek, Blizzard‘ın uzun süredir aklında olan bir düşünceydi. Ancak Deckard Cain gibi bir karakteri MOBA türü bir oyuna getirmek çok da kolay olmasa gerek. Oyunun karakter geliştiricisi Nathan LaMusga, Polygon‘a yaptığı açıklamada bu ikonik Diablo karakteri için oyunculardan yardım istedi.

LaMusga; “Deckard Cain, HotS için geliştirilen karakterlerden en zoru, Şöyle oturup düşündüğünüz zaman, elinizde kitap okumasını seven biri var. Kendisi ne yapar? İmkansız değil. Ancak en zorlarından biri. Belki kendisi Hearthstone oynuyordur ya da öyle bir şeyler.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca açıklamalarına şu şekilde devam etti; “Resmi HotS forumlarında ve Reddit’te oyuncuların karakter fikirlerini okumayı seviyorum. Eğer siz de bir HotS oyuncusuysanız ve bunu okuyorsanız; bana Deckard Cain ile ilgili fikirlerinizi iletin. Oyuncuların bu karakter hakkındaki fikirlerini gerçekten görmek isterim.”

Ayrıca Heroes of the Storm’a yeni karakter dengelemesi için güncelleme geldi. Yama; Samuro, Malfurion ve Zarya için nerf içeriyor. Ayrıca küçük Murloc karakterimiz Murky için de küçük bir buff içeren yamanın notlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Rainbow Six Siege’in Son DLC’si İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu