Heroes of The Storm Takipçilerine Önümüzdeki Hafta İçin Yeni Sürprizler Var Heroes of The Storm Takipçilerine Önümüzdeki Hafta İçin Yeni Sürprizler Var
Blizzard'ın sevilen MOBA oyunu Heroes of The Storm'da deneme fırsatı elde edemediğiniz karakter varsa, detayları haberimizden okuyun Heroes of The Storm Takipçilerine Önümüzdeki Hafta İçin Yeni Sürprizler Var

Blizzard‘ın bütün evrenlerine ait karakterleri içerdiği MOBA oyunu HotS (Heroes of the Storm) için önümüzdeki hafta sonu bütün karakterlere ücretsiz erişebileceğiz.

Blizzard bu etkinliği, yeni yıl promosyonu olarak nitelendiriyor. Etkinlik 13 Ocak tarihinde başlayıp, 16 Ocak tarihinde son bulacak. Bütün karakterlere ücretsiz erişim; her bölgenin kendi zaman dilimine göre, Cuma sabahı saat 10:00’da başlayacak ve 16 Ocak Pazartesi sabahı saat 10:00’da ise son bulacak.

Warcraft evreninden eklenen son menzilli suikastçi rolündeki Zul’jin ile oyunda toplam 60 adet karakter mevcut. 2016 yılında eklenen 16 yeni karakterler ile birlikte, deneme fırsatı elde edemediğiniz karakterleri denemenin tam sırası.

Uncharted Filminin Artık Bir Senaryosu Var