Heroes of the Storm – Yeni Güncellemenin Detayları Heroes of the Storm – Yeni Güncellemenin Detayları
Heroes of the Storm'un yeni güncellemesi test sunucusunda yayımlandı. Heroes of the Storm – Yeni Güncellemenin Detayları

Heroes of the Storm’un yeni güncellemesi test sunucusunda yayımlandı.

StarCraft II’den Probius karakterinin de oyuna eklendiği güncellemede Probius’un detayları şöyle:

  • Probius’un temel hızı diğer karakterlere %10 daha yüksek olacak. Ayrıca geçici hız boost’una da sahip olacak karakterin bineği yok.
  • Yeteneklerini kullanabilmek ve mana artırmak için Pylon’ları kullanan Probius’un temel yeteneklerinden biri Disruption Pulse. Bu özellik doğrusal bir hatta tüm düşmanlara hasar verebiliyor. Warp Rift ile belli bir alandaki tüm düşmanları yavaşlatabilen Probius, bu iki yeteneği aynı anda kullanınca düşmanları patlatıyor. 
  • Photon Cannon yeteneği ile geçici olarak bir otomatik turret ekleyebilen yeni karakterin bunu yapabilmesi için bir Pylon’ın menzilinde olması lazım.
  • Null Gate isimli Heroic yetenekle bir duvar yaratabilen Probius, ona dokunan herkesi yavaşlatabiliyor. Ayrıca, Pylon Overcharge ile Pylon’ların menzilini artırıp onların da düşmanlara saldırabilmesini sağlıyor. Pylon Overcharge seçildiğinde, pasif bonus olarak Pylon’ların toplam HP’sinin yarısı kalkan olarak onlara ekleniyor.

Yeni karakterin yanında oyunun arayüzünde de birtakım geliştirmeler yapıldı:

  • Oyuna eklenen yeni killfeed ile oyuncular artık multikill sürelerini takip edebilecek. 
  • Öte yandan karakter portreleri, HP, mana ve buff barlarının tasarımında da değişikliklere gidildi.
  • Ekranın üstünde yer alan parti kısmı da yeniden tasarlandı. Artık bir maçı izlerken oyuncuların detaylarını görmek çok daha kolay hale geliyor. Ayrıca artık takım XP barı da seviye atlamaya yaklaştığınızı bildirecek şekilde düzenlendi.

Oyuna eklenen iki yeni bineği ise aşağıdan görebilirsiniz.

NVIDIA ve BLIZZARD İş Birliği İle Overwatch Turnuvasına Hazır Olun!