Heroes of the Storm’a Taze Kan Geldi Heroes of the Storm’a Taze Kan Geldi
(Haber Bülteni) Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen dünyaca ünlü MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oyunu Heroes of the Storm‘a yeni bir kahraman geldi. Gnoll Hogger,... Heroes of the Storm’a Taze Kan Geldi

(Haber Bülteni)

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen dünyaca ünlü MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oyunu Heroes of the Storm‘a yeni bir kahraman geldi.

Gnoll Hogger, baltasını döndüre döndüre Heroes of the Storm’a giriş yaptı. Hogger, World of Warcraft’ta karşılaşılan ilk zorlu düşmanlardan biriydi. Düşük seviyeli karakterlerin korkulu rüyası olan Hogger, ganimet yığınları fırlatıyor, ortalığı dağıtan vuruşlar yapıyor ve bir hortum gibi dönerek etrafı kasıp kavuruyor. Hogger, kendine savaşın tam ortasında yer bulan bir karakter. Bu azılı dövüşçü Nexus’a kaos getirecek gibi görünüyor.

Hoggar Kahraman Tanıtımı Videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.