Heroes of the Storm’da Yeni Karakter “Samuro” Göründü Heroes of the Storm’da Yeni Karakter “Samuro” Göründü
Heroes of the Storm her geçen gün yeni karakter eklemeye devam ediyor. Bu sefer, kılıç ustası Samuro oyundaki yerini almaya hazırlanıyor. Heroes of the Storm’da Yeni Karakter “Samuro” Göründü

Heroes of the Storm, her geçen gün karakter paletini genişletiyor. Blizzard‘ın sevilen MOBA türündeki oyununun yeni misafiri; Warcraft evreninin ölümcül kılıç ustası Samuro.

Yukarıda paylaştığımız trailer, karakter hakkında bize çok bilgi vermiyor. Ancak Heroes of the Storm’un web sayfasında karakter hakkında bir kaç bilgi mevcut.

Samuro’nun oyundaki rölü; Assassin olacak. Advancing Strikes pasif özelliğine sahip karakter, yaptığı her otomatik ataktan, 2 saniyeliğine %25 hareket hızı kazanacak.

Samuro’nun normal yetenekleri şu şekilde;

  • Mirror Image: Samuro, kendi can havuzunun %50sine, atak gücünün de %30’una sahip iki adet kopyasını çıkarır. Kopyalar 18 saniye boyunca durur ve her seferinde en fazla 2 adet aktif edilebilir.
  • Critical Strike: 10 saniye boyunca her otomatik atağınız kritik olacak ve kritik saldırılarınız %50 daha fazla hasar vuracak. Ayrıca bu efekt kopyalara da işliyor ve Windwalk yeteneğinizin pasifini bozmuyor. Siz ve çıkardığınız kopyalar her dört atakta kritik vuruşa sahip oluyorsunuz.
  • Windwalk: 8 saniyeliğine veya siz atak yapana, yetenek kullanana ve hasar yiyene kadar gizleniyorsunuz. Gizli kaldığınız sürece hareket hızınız %25 artıyor ve diğer ünitelerin içinden geçebiliyorsunuz. 

Samuro’nun heroic yetenekleri ise şu şekilde;

  • Bladestorm: Durdurulamaz ölümcül bir girdap oluşturuyorsunuz. 4 saniye boyunca, her saniye  etrafınızdaki düşmanlara 285 hasar vuruyorsunuz.
  • Illusion Master: Çıkardığınız kopyalar %15 daha fazla hasar vuruyor ve kopyalarla yer değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca kopyaların kontrolü de sizde oluyor.

Yeni karakter olan Samuro, Heroes of the Storm’a ne zaman gelir bilemiyoruz. Ancak görünüşe göre eğlenceli bir karakter daha bizi bekliyor.

Forza Horizon 3 (PC) İncelemesi