HEX: Shards of Fate – Beşinci Kart Seti “Herofall” Yayınlandı HEX: Shards of Fate – Beşinci Kart Seti “Herofall” Yayınlandı
Gameforge ve geliştirici HEX Entertainment kısa süre önce HEX: Shards of Fate oyununun "Herofall" adındaki beşinci kart setini yayınladı. HEX: Shards of Fate – Beşinci Kart Seti “Herofall” Yayınlandı

Gameforge ve geliştirici HEX Entertainment kısa süre önce HEX: Shards of Fate oyununun “Herofall” adındaki beşinci kart setini yayınladı.

Herofall, 275 kart seçenekler yelpazesini genişletiyor, bunların 18’i destansı seviyesine sahip. 5. set yeni oyun mekanizmaları sunuyor ve daha derin taktiksel ve stratejik düşünce istiyor. 275 yeni kart arasından 77’si nadir, 18’i destansı ve 26’sı alternatif tasarımlı kart toplanabiliyor. Oyuncular yeni özellikleri de iple çekiyor: Örneğin elde bulunan “taaruz” birlikleri kartları güçlendirirken “yağma” oynandıktan hemen sonra etkisini gösteriyor: Burada kriptodan bir kart feda ediliyor, bu da ekstra bir güçlendirme etkisi sağlıyor. “Kahramanlık” ve “Dehşetengiz” “Ardor” ve “Yeraltı Dünyası” fraksiyonlarına özeldir. “Kahramanlık” ile oyuncu özel etkilerden yararlanan kendi birliklerini güçlendirirken “Dehşetengiz” ile aynı hamlede saldırmak zorunda olan ve sadece bunun için kullanılabilen, küçük ve ucuz birlikler geliştirilebiliyor.

Güncelleme yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları, PvE kartları ve soketlemek için 20 yeni ekstra değerli taş dışında “Yeraltı Dünyası’ndan” “Kan Dokuyan Zorath” ve Ardor’lu “İki Tomahavk” gibi kendine özel sihirlere sahip 20 yeni şampiyon içeriyor. İki şampiyon da oyuna Dehşetengiz kartları getiren veya oyuncunun eline bir Kahramanlık kartı çağıran flamalar oluşturma yeteneğine sahip.

İlk Çift Kameralı HUAWEI P9 Yeni Rengiyle Türkiye’deCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.