HEX: Shards of Fate – Signature-Deck’lere Yeni Kartlar HEX: Shards of Fate – Signature-Deck’lere Yeni Kartlar
Yayıncı Gameforge ve geliştirici HEX Entertainment, HEX: Shards of Fate için üç Signature-Deck yayınladı. Detaylar haberimizde. HEX: Shards of Fate – Signature-Deck’lere Yeni Kartlar

Yayıncı Gameforge ve geliştirici HEX Entertainment, HEX: Shards of Fate için üç Signature-Deck yayınladı.

60’ar karttan oluşan bu desteler HEX: Shards of Fate ve başka kart takası oyunlarındaki farklı farklı oyun stilleri ister. “YotulBurn” seti çok hızlı bir oyun akışına sahipken “Ardent Assault” destesinin gücü oyunun ortalarına doğru belirginleşir. “Pathfinder Control” ise tam adına yakışır şekilde oyunun odak noktasını savaş alanındaki olayların kontrolüne kaydırır.

“YotulBurn” – hızlı ve tehlikeli

JeffHoogland çok sayıda büyük turnuvaya katılmış olan profesyonel bir TCG oyuncusudur. Kan ve yakut kırıklı “YotulBurn” adındaki deste yapısı hızlı bir oyun stili sağlarken rakibe büyük bir baskı uygular. Bunu doğrudan hasar veren ve rakibi hızlı hareket etmeye zorlayan “Çatlayan Yıldırım” gibi eylem kartlarıyla gerçekleştirir. Saldırıda rakibin tüm yaralı Şampiyon ve birimlerine iki hasar puanı daha veren “Girdap Yaratan Kasap” gibi saldırgan ordular bu seti harika bir şekilde tamamlar ve zafere giden yolun önünü açar.

“Ardent Assault” – Hamle hamle zafere

Elmas ve yakut ChrisVanMeter’in “Ardent Assault” destesini özelleştiren kaynaklardır. 20’den fazla TCG tecrübesi sayesinde “oyun ortasına” odaklanan desteleri kullanmayı iyi biliyor. “Ardent Assault” ilk turlarda daima gelişir ve sonraki turlarda tüm potansiyeline ulaşacak şekilde güçlenir. Oyun alanında kendi kontrolüne sahip tüm birliklere bir tur boyunca iki saldırı puanı ve bir savunma değeri veren “Ardor Subayı” bu oyun stiline iyi bir örnektir.

“Pathfinder Control” – Her şey kontrol altında

TCG’yi çocukluğunda oynamaya başlayan ABD’li “Varranis” HEX: Shards of Fate için “Pathfinder Control” destesini hazırladı. Büyük haftalık kupalarda galibiyetler kazandı ve dünya çapındaki turnuvalara katılan başka kart oyuncularına koçluk yaptı. Onun setinde elmas, vahşi doğa ve safir kırıkları kaynaşıyor ve böylece çok kontrollü ve koordinasyonlu bir oyun meydana getiriyor. Destenin hedefi avantaj sağlamak için rakip saldırılara “Karşı Büyü” ile karşılık vermektir. Ancak odak noktası “Yıldız Işığı İz Arayıcısı” birlik kartıdır. Bu kart ya destedeki diğer kartlar tarafından desteklenir ya da çok güçlü CoyotlDalavereci’sinin oyuna girmesine yardımcı olur.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.