HEX: Shards of Fate’in Herofall Kart Seti Duyuruldu HEX: Shards of Fate’in Herofall Kart Seti Duyuruldu
Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment önümüzdeki 5. kart seti olan "Herofall" ile ilgili ayrıntılar paylaşıyor. HEX: Shards of Fate’in Herofall Kart Seti Duyuruldu

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment önümüzdeki 5. kart seti olan “Herofall” ile ilgili ayrıntılar paylaşıyor. Set, Shards of Fate’i 275 kart büyütecek ve bu yıl sonbaharda yayınlanacak. Ayrıca ilk “Cosmic Crown Showdown” turnuvası kısa süre önce gelen rütbe listesi sistemine dayanarak başlıyor.

fragtist HEX Shards of Fate'in Herofall

“Cosmic Crown Showdown’da” kozmik rütbesine ulaşan oyuncular karşılaşır.  İlgili oyunlara “yapım” ve “sınırlı” rütbe listelerinin en iyi 64 oyuncusu katılabilir. Eleme turu sezonu iki ay süren rütbe listesi sistemine dayanır. Ağustos sonunda katılımcılar son tur için hazır bekler. İlk “Cosmic Crown Showdown” Eylül başında gerçekleşir. 18 destansı kart, yeni kart tasarımları ve 20 yeni Şampiyon, kart kapları ve PvE kartları güncellemeyi tamamlıyor. Yeni birimlerin, eylemlerin ve kahramanların odak noktası HEX’in iki fraksiyonu arasındaki çatışma, yani Ardor ve Yeraltı Dünyası arasındaki savaş olacak.

Hex: Shards of Fate – İleri Düzey Strateji Rehberi

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.