Hitman 3 DLC Yolda Hitman 3 DLC Yolda
(Haber Bülteni) Hitman Üçlemesi tamamlandı ve hatta yeni bir James Bond oyunu yolda. Ancak IO Interactive, Ajan 47 ile henüz işinin bitmediğini söylüyor. Hitman... Hitman 3 DLC Yolda

(Haber Bülteni)

Hitman Üçlemesi tamamlandı ve hatta yeni bir James Bond oyunu yolda. Ancak IO Interactive, Ajan 47 ile henüz işinin bitmediğini söylüyor. Hitman 3 DLC yeni maceralarla geliyor.

Oyun yapımcısı tarafından yapılan açıklamaya göre; detayları tam netleşmese de yeni bir DLC üzerinde çalıştıklarını  ve yeni haritalardan ziyade mevcut lokasyonların tekrar canlandırılmasına odaklandıklarını belirtildi. Bu anlamda tüm üçlemeyi gözden geçirerek, Hitman 2016, Hitman 2 haritaları gibi lokasyonlardan faydalanmayı düşünüyorlar.

20 yılı aşkın bir süredir piyasada olan bir oyun olan Hitman’in, halen üzerinde çalışılıyor olması aslında çok da şaşırtıcı sayılmaz. IO Interactive, daha önce de Hitman 3’te Elusive Targets modunun, bir takım değişikliklerle, geri döneceğini doğrulamıştı. Ancak bu değişikliklerin neler olacağına dair henüz bir bilgi yok.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.