Hitman Severlere Güzel Haber Hitman Severlere Güzel Haber
Yılların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Hitman, sadece oyun dünyasını değil film dünyasını da karıştıran yapımlardan biri. Aslında buna karıştırmak denilmez ancak insan genelde hayran... Hitman Severlere Güzel Haber

Yılların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Hitman, sadece oyun dünyasını değil film dünyasını da karıştıran yapımlardan biri. Aslında buna karıştırmak denilmez ancak insan genelde hayran olduğu şeyi ön plana çıkarmayı pek sever. Konumuz ise Hitman oyunlarını barındıran özel bir indirim.

Playstore’un yeni sürprizi Hitman’in oyunlarını kapsıyor. Hitman: Blood Money, Hitman: Absolution, Hitman 2, Hitman: Concracts, Hitman Colection ve daha fazlasına çok uygun fiyatlarla shaip olabilirsiniz. Hem de taksitli olarak satın alma imkanına da sahipsiniz.

Playstore’un Hitman Kampanyası için tıklayın!

Not: Kampanyanın kısa bir süre için geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.