HONOR’ın Giyilebilir Aksesuarları Hayatı Kolaylaştırıyor HONOR’ın Giyilebilir Aksesuarları Hayatı Kolaylaştırıyor
(Haber Bülteni) Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, aralarında HONOR Watch GS Pro, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Band 5’in de yer aldığı... HONOR’ın Giyilebilir Aksesuarları Hayatı Kolaylaştırıyor

(Haber Bülteni)

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, aralarında HONOR Watch GS Pro, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Band 5’in de yer aldığı akıllı giyilebilir ürünleriyle dikkat çekiyor. Şehirli maceracılara hem günlük hayatlarında hem de doğada birçok öne çıkan özellik sunan HONOR Watch GS Pro, kapsamlı sağlık ve spor takibi sağlayan HONOR MagicWatch 2 ile hafif yapısı ve canlı ekranıyla rahat kullanım sağlayan HONOR Band 5, farklı kategorilerde akıllı giyilebilir ürünleri kullananlara seçenek sunuyor.

HONOR Watch GS Pro

HONOR Watch GS Pro, 25 güne kadar pil ömrüyle ayda bir şarj edilen, 14 farklı askeri testten geçerek dayanıklılığı onaylanan ve Rotadan Dönüş gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan bir akıllı saat.

100’den fazla farklı spor takibi, kalp ritmi takibi, SpO2 takibi, uyku ve stres takibi gibi sağlık konusunda kapsamlı yetenekleri de bulunan Watch GS Pro, gelen aramaları cevaplayabilme, müzik kontrolü, uzaktan deklanşör gibi özelliklerle de günlük yardımcınız haline dönüşüyor. Akıllı saat, üç farklı renk seçeneği ve uygulama üzerinden indirilebilen onlarca farklı saat görünümüyle tarzınıza uyum sağlıyor.

 

HONOR MagicWatch 2

HONOR MagicWatch 2 akıllı saat, 100’den fazla egzersiz modu, kalp ritim takibi, SpO2 takibi, uyku ve stres takibi özelliklerini bir arada sunuyor. Sağlık ve spor özelliklerinin yanında Bluetooth bağlantısı sayesinde gelen aramaları cevaplama, bildirimleri görüntüleme, dahili depolama alanına yüklenen müzikleri dinleme, telefonu bulma, uzaktan deklanşör ve hava durumu gibi farklı yetenekleriyle de günlük hayatı kolaylaştırıyor. 14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR MagicWatch 2, farklı kayış ve boyut seçenekleriyle de tarzınıza uyum sağlıyor.

HONOR Band 5

14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR Band 5 akıllı bileklik, canlı AMOLED dokunmatik ekranında sunduğu şık saat görünümleriyle gün ışığında bile net görüntü sunuyor. 7/24 kalp ritim takibi, SpO2 kandaki oksijen takibi, uyku takibi gibi sağlık özelliklerinin yanında 10’a yakın egzersiz takibi de sağlıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan HONOR Band 5, dört farklı yüzme stilini algılayarak yüzme hızınızı, mesafenizi, kalorinizi ve SWOLF skorunuzu kaydediyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.