HONOR Band 6 ile Detaylı Uyku Takibi HONOR Band 6 ile Detaylı Uyku Takibi
(Haber Bülteni) HONOR, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa çıkardığı en yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yla kullanıcılara hem şık bir aksesuar hem de sağlık takibi... HONOR Band 6 ile Detaylı Uyku Takibi

(Haber Bülteni)

HONOR, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa çıkardığı en yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yla kullanıcılara hem şık bir aksesuar hem de sağlık takibi sunuyor. Akıllı bilekliğin dikkat çeken özelliklerinin başında detaylı uyku takibi ve uyku kalitesini artıran öneriler geliyor.

HONOR Band 6 ise TruSleep algoritmasıyla siz uyurken kalp ritminizi, vücut hareketlerinizi, nefes alış verişinizi tespit edebiliyor. Akıllı bileklik, sensörlerden  gelen  veriyi  dünya çapında uyku üzerine yapılan araştırmalarından alınan büyük veriyle algoritmada birleştirerek detaylı bir uyku raporu çıkarıyor. Uyanık zaman, REM uykusu, hafif uyku ve derin uyku gibi aşamaları belirleyebilen TruSleep algoritması sayesinde HONOR Band 6, uyuduğunuz süreyi ve ana hedefinizi görebilmenizi sağlıyor. Uyku iyileştirme önerileri ve önemli uyku bozukluklarını tespit edebilen algoritma, bu bilgileri Sağlık uygulaması üzerinden veriyor. Yine uygulama üzerinden gece uykunuzla ilgili tüm aşamaları grafik şeklinde görebiliyorsunuz.

Oldukça ince ve bileğinizin doğal yapısına uyumlu bir şekle sahip olan HONOR Band 6, bu sayede gece boyu kolunuzda takılı olduğunda bile rahat bir kullanım vadediyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.