HONOR Band 6 şimdi Turkcell’de HONOR Band 6 şimdi Turkcell’de
(Haber Bülteni) HONOR, akıllı saat deneyimi sunan HONOR Band 6’yı, uygun ödeme planlarıyla Turkcell müşterileriyle buluşturuyor. 6, 12, 24 ve 36 ay sözleşmeli Turkcell... HONOR Band 6 şimdi Turkcell’de

(Haber Bülteni)

HONOR, akıllı saat deneyimi sunan HONOR Band 6’yı, uygun ödeme planlarıyla Turkcell müşterileriyle buluşturuyor. 6, 12, 24 ve 36 ay sözleşmeli Turkcell hat sahipleri, faturalarına ek ödeme planlarıyla HONOR’un en yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’ya kolayca sahip olabiliyor.

14 güne varan pil ömrü, 10 farklı egzersiz modu, sağlık ve uyku takibi, kandaki oksijen seviyesi için SpO2 takibi gibi öne çıkan özelliklere sahip olan HONOR Band 6, geniş ve canlı ekranıyla da bir akıllı saat kadar yetenekli. Hareketli bir yaşamı tercih edenlerin ilgiyle kullanacağı Sağlık uygulaması üzerinden indirilebilen yüzlerce farklı saat görünümü bulunan HONOR Band 6, kir ve ter tutmayan silikon kayışı ve 50 metreye kadar su geçirmezliği sayesinde de gün boyu tüm aktivitelerinizde yanınızdan ayrılmayan yardımcınız olacak.

HONOR Band 6’ya sahip olmak isteyen Turkcell’liler için sözleşmeye ek fiyatlar ise şöyle:

6 ay sözleşmeli: Ayda 93,90 TL
12 ay sözleşmeli: Ayda 52,33 TL
24 ay sözleşmeli: Ayda 32,64 TL
36 ay sözleşmeli: Ayda 26,40 TLPakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.