CES 2021’de Bir Yenilik de HONOR tarafından Tanıtıldı CES 2021’de Bir Yenilik de HONOR tarafından Tanıtıldı
(Haber Bülteni) HONOR, dünyanın önde gelen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2021’de en yeni ürünlerini tanıttı. Dijital olarak düzenlenen etkinlikte yeni akıllı bilekliği HONOR Band... CES 2021’de Bir Yenilik de HONOR tarafından Tanıtıldı

(Haber Bülteni)

HONOR, dünyanın önde gelen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2021’de en yeni ürünlerini tanıttı. Dijital olarak düzenlenen etkinlikte yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yı ve dizüstü bilgisayar serisi MagicBook Pro’nun 2021 versiyonunu duyurdu.

Band 6 Akıllı Bileklik

HONOR’un en yeni akıllı bilekliği Band 6,  1.47 inç’lik AMOLED ekranında 194 x 368 çözünürlüğe sahip olan Band 6, 2.5D kavisli camıyla ön plana çıkıyor. HUAWEI TruSeen 4.0 7/24 kalp ritim takibi, kandaki oksijen seviyesini gösteren SpO2 ölçümü ve HUAWEI TruSleep detaylı uyku takibi gibi özellikler sunan Band 6, kadınlara yönelik periyod takibiyle de sağlığınızı her yönüyle kontrol etmenizi mümkün kılıyor.

10 farklı profesyonel spor modunun yanında yeni ve popüler spor dallarıyla ilgili egzersizleri de takip edebiliyor. Spor takibinde koşu mesafesi, süre, tempo, yakılan kalori gibi değerleri bildiren akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya dayanıklılığı sayesinde yüzerken de kullanılabiliyor. Hatta yüzme sırasında kulaç frekansınız ve yüzme mesafenizi de ölçüyor.

14 güne kadar pil ömrüne sahip olan HONOR Band 6, yoğun kullanımda bile 10 günlük pil süresi sağlıyor. Manyetik şarj ünitesine kolayca yerleştirilebilen bileklik, hızlı şarj özelliği de barındırıyor. Bu sayede bilekliğinizi sadece 5 dakika şarj ederek, 2 gün boyunca kullanabiliyorsunuz. Bluetooth üzerinden telefon aramalarını ve bildirimleri anında gösteriyor ve telefonunuzun kamera deklanşörü olarak da görev alabiliyor. Akıllı bileklik, Meteor Siyahı, Martı Grisi ve Mercan Pudrası gibi renk seçeneklerine sahip.

CES kapsamında tanıtılan ürünler arasında en iyileri ödüllendiren Newsweek, Android Authority ve Tech Radar gibi yayınlardan tam puan alan HONOR Band 6, Android Authority tarafından “CES 2021’in En İyileri” ödülüne layık görülürken “CES 2021’in En İyi Giyilebilir Teknolojileri” arasına girmeyi başardı.

 

 

 

MagicBook Pro 2021

CES 2021’de tanıtılan bir diğer HONOR ürünü ise, hafif taşınabilir dizüstü bilgisayarı MagicBook Pro 2021 oldu. Gücünü Intel Core i5-10210U işlemciden alan HONOR MagicBook Pro 2021,  NVIDIA GeForce MX350 barındırıyor. 16.1 inç’lik Full HD ekrana sahip olan dizüstü bilgisayar, bu panelde       % 100 sRGB kapsamı sunuyor. 16 GB’lık DDR4 belleğe ve 512GB’lık NVMe SSD depolamaya sahip olan bilgisayar, gizli pop-up web kamerası ve birden fazla giriş-çıkış yuvasıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. 56Wh’lık batarya barındıran HONOR MagicBook Pro 2021, tek şarjda 11 saate kadar çalışma imkânı tanıyor. Hızlı şarj özelliği de olan bilgisayar, sadece 30 dakikada % 50 şarj seviyesine ulaşabiliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.