HONOR CHOICE True Wireless Earbuds HONOR CHOICE True Wireless Earbuds
(Haber Bülteni) HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle bilinen HONOR, kablosuz kulaklık HONOR CHOICE True Wireless Earbuds’ı tanıttı. HONOR CHOICE True Wireless... HONOR CHOICE True Wireless Earbuds

(Haber Bülteni)

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle bilinen HONOR, kablosuz kulaklık HONOR CHOICE True Wireless Earbuds’ı tanıttı.

HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, tek şarjda 6 saate kadar müzik, 4 saate kadar kesintisiz görüşme imkanı sunuyor. Hafif ve şık şarj kutusuna sahip kulaklık, gün içinde 3 defa şarj edebilecek kapasiteye sahip bataryasıyla kullanıcılara 18 saatlik ek eğlence imkânı tanıyor. Kulaklık, toplamda 24 saatlik ses oynatma süresine sahip.

7mm’lik kompozit diyafram hoparlörlere sahip olan HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, vurucu bas ve net seslerle güçlü bir dinleme deneyimi sunuyor. Sahip olduğu Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birden fazla akıllı cihaza sahip olan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Bluetooth 5.0 sayesinde gecikmeyi 130 milisaniyeye kadar indirebilen True Wireless Earbuds, oyun oynayanlar için de avantajlı. İçerisinde yer alan iki mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisi ise gürültü ortamlarda bile sesinizin net olarak aktarılmasını, kaliteli telefon aramaları yapmanızı mümkün kılıyor.

 

HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, ergonomik tasarımı ile uzun süreli kullanımlarda dahi kulağa güvenli şekilde oturuyor.  IP54 sertifikasına sahip olan kablosuz kulaklık, bu sayede sıvı dökülmeleri ve toza karşı dayanıklılık sağlarken, sezgisel dokunmatik kontroller ve sesli asistan desteğini de içerisinde barındırıyor.

HONOR’un akıllı telefon ve ona bağlı aksesuarlardan oluşan “1+8+N” IoT stratejisinin “N” kısmını temsil eden HONOR CHOICE serisi spor, eğlence, teknoloji ve ulaşım gibi kategorilerde sunacağı cihazlarla kullanıcılarıa kesintisiz ve akıllı bir deneyim sunmayı hedefliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.