Kategoriler

HONOR MagicBook 16 ile İş ve Eğlence Bir Arada

(Haber Bülteni)

HONOR, oyun bilgisayarlarına ihtiyaç duymadan, HONOR MagicBook 16 ile oynayabilecek çeşitli oyunları sıraladı. İşte bu oyunlardan bazıları:

 

PUBG Battlegrounds

100 oyuncunun paraşütle atladığı ve kıyasıya bir mücadeleye girdiği oyun özellikle aksiyon konusundaki beklentiyi karşılayacak dinamiklere sahip. Tek başınıza ya da ekip olarak oynayabileceğiniz oyun, düşük grafik ayarlarında kare saniye hızında iyi bir performans sağlarken 20 – 30 dakikalık oyun süresi ile çok fazla zamanınızı da almıyor.

 

Frostpunk

Frostpunk kıyamet sonrası senaryosunu oyuncuların yapacağı bazen stratejik bazen de acımasız seçimler ile belirleyen bir şehir yönetme oyunu. Halkınızı hayatta tutabilmek için keşif birlikleri oluşturacağınız, -100 dereceyi aşan soğuklara karşı sert önlemler alacağınız ve sonradan çıkan içerikleri ile zenginleşmeye devam eden bir oyun.

Minecraft

Yılların eskitemediği Minecraft, hala sunduğu özgürlük ve oynanış dinamikleri ile büyük bir eğlence vaat ediyor. Uçsuz bucaksız bir dünyada keşfe çıktığımız ve dilediğimiz gibi şekil verdiğimiz bu dünyada hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla vakit geçirmek oldukça eğlenceli.

 

Disco Elysium

Disco Elysium büyük bir savaşın ardından yaralarını sarmaya çalışan bir şehirde, önemli bir cinayeti çözmeye çalışan bir dedektifin hikayesini sunuyor. Aksiyon içermemesine rağmen diyalog yapısı, olay örgüsü ve sanat tasarımı ile öne çıkan Disco Elysium’un resmi Türkçe altyazı çevirisi de mevcut.

 

Football Manager

Futbol fanatiklerinin uğrak noktası olan Football Manager oyunları hem dinamikleri hem de süre sıkıntısı olmaması sebebiyle iş bilgisayarları için oldukça uygun bir tercih.

 

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive ya da bilinen adıyla CS: Go özellikle rekabete dayalı oyunları sevenler için vazgeçilmeyen oyunlardan biri. Raund bazlı oynanışı, hızlı, aksiyon dolu ve çabuk biten oyun süresi ile aslında iş bilgisayarlarında da rahatça oynayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir deneyim sunuyor.

 

Hearthstone

Aslında bu başlık altına Hearthstone, Yu-Gi-Oh, Gwent ya da Magic the Gathering gibi birçok farklı kart oyununu eklenebilir. Hearthstone ise başarılı seslendirmeleri, dinamikleri ve özellikle animasyon yapısı ile diğer kart oyunlarından sıyrılıyor.

 

League of Legends

Ülkemizde oldukça popüler olan oyunlardan league of Legends, vereceğiniz molalara farklı oyun modları ile ön plana çıkıyor. Vaktiniz bolsa Sihirdar Vadisi’ne adım atabilir ve ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile beşe beş bir mücadeleye girişebilirsiniz.

 

HONOR MagicBook 16

İş ya da okul yaşantınızda kullanabileceğiniz HONOR Magicbook 16 ise AMD Ryzen™ 5600H işlemcisi, HONOR FullView 16,1 inç IPS ekranı, %100 sRGB geniş renk gamı  ve 300 nit parlaklık seviyesi ile tüm bu oyunları rahatça oynayabileceğiniz bir performans sunuyor. Sadece 1,84 kg ağırlığında olmasıyla rahat bir taşınabilirlikte sunan HONOR Magicbook 16, boş anlarınızda oyun oynamak isteyen kullanıcılar ve mobilite arayanlar için ideal bir ergonomi de sunuyor.

NFC özelliği dışında üstün pil ömrü sunan dizüstü bilgisayar, günlük ofis işleri için 8 saate kadar güç sağlayan ve 8,8 saate kadar 1080P video oynatmayı destekleyen 56 Wh pile sahip. Yeni 65W taşınabilir süper şarj cihazı ile HONOR MagicBook 16, 30 dakika içinde yüzde 50’ye kadar, yaklaşık 1,5 saatte ise yüzde 100’e kadar şarj edilebiliyor.

Görüntülenmeler:
4
İlgili Kategoriler
Haber