Kategoriler

Horizon Forbidden West, Türkçe Altyazı Desteğiyle Geliyor

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West, 18 Şubat 2022 tarihinde Türkçe altyazı ve menü desteğiyle birlikte PS4 ve PS5 için piyasaya çıkıyor! State of Play sırasında ilk Horizon Forbidden West oyun deneyimini paylaşılmasından bu yana birkaç ay geçti. Bu sunum ile Aloy’un yolculuğunun bir sonraki nereye gideceğine dair bir fikrimiz olmuştu. Oyunun geliştiricileri gelişmeleri şu şekilde aktarmışlar;

Oyunun çıkışını 2022’ye taşıma kararı kesinlikle kolay olmasa da, tüm hayranlarımıza sarsılmaz destekleri için teşekkür etmek istiyoruz; Aloy ve arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmeyi, hikayesini sürdürmeyi ve yeni ve daha tehlikeli bir dünyayı keşfetmeyi ne kadar çok beklediğinizi biliyoruz. Tutkunuz, hayran çalışmanız, cosplayiniz, sanal fotoğrafçılığınız ve videolarınız hepimiz için dünyanın anlamı oldu.

Bu amaçla topluluğumuzun PlayStation 5’te oynanan Horizon Zero Dawn için bir Gelişmiş Performans Yaması istediğini biliyoruz. Bu yama ŞİMDİ YAYINDA, PS5 oyuncularının ücretsiz bir güncelleme olarak hedeflenen 60 FPS’nin keyfini çıkarmasına izin veriyor! 

Logitech Okula Dönüş Fırsatları

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
·
İlgili Kategoriler
Haber