HP Star Wars Temalı Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu HP Star Wars Temalı Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu
HP, Pavilion 15 serisine R2-D2 sesleri çıkaran Star Wars temalı yeni bir dizüstü bilgisayarı Star Wars: Special Edition'ı ekledi. HP Star Wars Temalı Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu

HPPavilion 15 serisine R2-D2 sesleri çıkaran Star Wars temalı yeni bir dizüstü bilgisayarı Star Wars: Special Edition‘ı ekledi.

Tasarımı ile dikkat çeken dizüstü bilgisayarın ayrıca donanımı da göz dolduruyor. Intel‘in yeni nesil i5 ve i7 Skylake işlemcilerinden gücünü alan dizüstü bilgisayarda 12 GB sistemi belleği yer alıyor. Full HD ekranda 1080p çözünürlük sunan bilgisayar, ekran kartı tarafında ise, NVIDIA GeForce 940M ve Intel HD Graphics 520 hibrit grafik çözümünü içeriyor. Bang & Olufsen stereo ses hoparlörleri ile gelen cihaz, aynı zamanda R2-D2 sesleri çıkıyor. Cihazın depolama alanı ise, 2 TB dahili hard disk ile geliyor.

Star Wars: Special Edition dizüstü bilgisayarı 699$ fiyat etiketiyle kasım ayında Star Wars: Battlefront ve Star Wars: Force Awakens ile birlikte satışa sunulacak.

Fragtist HP Pavilion 15 Star Wars (1)

Picture 1 of 10Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü