HUAWEI Watch GT 2 Serisi Nabız Tutuyor HUAWEI Watch GT 2 Serisi Nabız Tutuyor
(Haber Bülteni) HUAWEI’nin WATCH GT 2 Serisi akıllı saatleri sunduğu özellikler ile sağlığınızı korumayı ve takibini vadediyor. Kandaki oksijen doygunluğu seviyesinin (SpO2) izlenmesi, nabız... HUAWEI Watch GT 2 Serisi Nabız Tutuyor

(Haber Bülteni)

HUAWEI’nin WATCH GT 2 Serisi akıllı saatleri sunduğu özellikler ile sağlığınızı korumayı ve takibini vadediyor. Kandaki oksijen doygunluğu seviyesinin (SpO2) izlenmesi, nabız takibi, uyku kalitesinin ölçülmesi gibi uygulamalara sahip olan akıllı saat, kullanıma bağlı olarak iki haftaya varan pil performansına sahip.

Kan basıncı ve kalp atım hızının yanı sıra, oksijen satürasyonu, özellikle hastane muayenelerinde yapılan ilk ölçümlerden biri. SpO2, kişinin kan dolaşımındaki oksijen seviyelerini temsil eder. Normal bir yetişkinin kalbi dokulara dakikada yaklaşık 5000 ml kan pompalar ve 1000 ml oksijen gönderir. Kandaki oksijen seviyesi çok düşükse, vücut düzgün çalışamaz, bu duruma hipoksemi denir ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. HUAWEI’nin WATCH GT 2 Pro, WATCH GT 2 ve WATCH GT 2e akıllı saatleri istenildiği anda SpO2 ölçümü yapabilmeleri ile kullanıcıların sağlıklarını çok daha yakından ve detaylı kontrol etmelerine olanak sağlıyor.

Performans Takibi

Akıllı telefonunuzu Huawei Watch ile eşleştirdikten sonra, TruSeen 4.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisi veya HUAWEI TruSleep gibi bir dizi sağlık özelliği sayesinde sağlığınızı birçok düzeyde yönetme imkanı bulabilirsiniz. Huawei Health Uygulaması ayrıca stres seviyesi ve kandaki oksijen oranı (SpO2) hakkında da veri toplayarak kullanıcısını bilgilendiriyor.

HUAWEI WATCH GT 2 Serisindeki tüm saatler, kullanıma bağlı olarak iki haftaya varan pil performansına sahip ve kullanıcıların pilin tükenmesine endişe etmeden saatin özelliklerinden yararlanmasına olanak tanıyorlar.

 

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, Siyah ve Küllü Kahve model seçenekleri ve Huawei Online Mağaza’ya özel kampanya seçenekleri ile 2.299 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve 6 ay vade farksız taksit fırsatıyla tüketiciler ile buluşuyor:

 

HUAWEI WATCH GT 2 akıllı saatin Siyah, Kahve Deri, Haki Deri ve Beyaz renk seçenekleri 1.399 TL, Pembe Altın renk seçeneği ise 1.499 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla ve 6 ay vade farksız taksit fırsatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor:

 

HUAWEI WATCH GT 2e, Grafit Siyahı, Kırmızı Lav ve Yeşil Nane renk seçnekleri ile 999 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla ve 6 ay vade farksız taksit fırsatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.