Huawei, Bileğe Takılabilen Aksesuarlarda  Dünya Lideri Olduğunu Duyurdu Huawei, Bileğe Takılabilen Aksesuarlarda  Dünya Lideri Olduğunu Duyurdu
(Haber Bülteni) Huawei,  IDC 2020 Q2 raporuna göre, bileğe takılan giyilebilir cihaz pazarının birincisi olduğunu açıkladı. Akıllı telefonlarda olduğu gibi, Huawei akıllı giyilebilir cihazlar... Huawei, Bileğe Takılabilen Aksesuarlarda  Dünya Lideri Olduğunu Duyurdu

(Haber Bülteni)

Huawei,  IDC 2020 Q2 raporuna göre, bileğe takılan giyilebilir cihaz pazarının birincisi olduğunu açıkladı.

Akıllı telefonlarda olduğu gibi, Huawei akıllı giyilebilir cihazlar alanında da ön sıralara yerleşti. HUAWEI Watch GT Serisi’nde, uzun ömürlü pille desteklenen profesyonel ve doğru veri izleme yeteneklerini kullanıcılara sundu. Uzun süre takılması gereken bir ürün olan akıllı saatin pil performansı, tüketiciler ve benzer şekilde sektör uzmanları arasında her zaman endişe konusu oldu. Test koşullarında kullanıma bağlı olarak iki haftaya varan pil ömrüyle HUAWEI Watch GT Serisi, ultra uzun pil ömrüne sahip sektörün ilk akıllı saati oldu.

Yeni HUAWEI Watch GT 2 Pro, yenilikçi bir tasarım ile kan oksijen algoritmalarının bir kombinasyonu aracılığıyla kandaki oksijen seviyelerini izleme zorluğunu doğrudan çözen tüm gün SpO2 izlemeyi destekliyor. Kullanıcılar HUAWEI Watch GT 2 Serisi’nin yardımıyla kan oksijen doygunluğunu, kalp atış hızlarını ve stres seviyelerini gerçek zamanlı olarak izleyebildikleri için vücutlarındaki değişiklikleri proaktif olarak takip etmeleri ve kendi sağlıklarını daha iyi yönetmeleri mümkün oluyor.

Huawei aynı zamanda dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan ve ondan fazlası akıllı aşınma ürünleriyle ilgili araştırmalar için kullanılan araştırma enstitülerine sahip. Bu nedenle, Huawei’nin akıllı giyim iş kolu, müşterilere daha iyi hizmet vermek ve şirketin yerel inovasyon yeteneklerinin küresel değerini oluşturmak için dünyanın en iyi inovasyon kaynaklarından tam olarak yararlanıyor.

 

Halihazırda, uzun pil ömrüne sahip olan ve kullanıcıların spor ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayan HUAWEI Watch GT 2 ile 100 spor türü için özellikler içeren ve genç tüketiciler tarafından tercih edilen  Watch GT 2e var. HUAWEI Watch GT 2 Pro, serideki en profesyonel model ve kullanıcılara daha kapsamlı ve profesyonel bir spor ve sağlık deneyimi sunuyor.

Huawei portföyünde akıllı saatlere ek olarak, akıllı bileklikler, akıllı gözlükler ve diğer kategoriler de bulunuyor.

 
iOS ve Android Cihazlarla Uyumluluk

 Huawei Watch GT 2 Pro, mümkün olan en rahat deneyimi elde etmek için herhangi bir iOS veya Android akıllı telefonla hızlı ve kolay bir şekilde eşleştirilebiliyor.

Android cihazlar için, Huawei cihazının paketinde basılı olan QR kodunu taratmak veya Huawei AppGallery’den uygulamayı indirmek yeterli. İOS kullanıcıları söz konusu olduğunda, Huawei Watch GT 2 Pro iOS cihazlarla kolayca eşleştirilebilir. Huawei Watch GT 2 Pro müşterilerinin tek yapması gereken, Huawei Health uygulamasını App Store’dan indirmek.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.