Huawei FreeBuds 4i ile Aralıksız Müzik Keyfi Huawei FreeBuds 4i ile Aralıksız Müzik Keyfi
(Haber Bülteni) Yeni Huawei FreeBuds 4i ile kulaklıklarınızı sürekli şarj etme ihtiyacını bir kenara bırakın. ANC kapalıyken Huawei FreeBuds 4i, 10 saat kesintisiz müzik... Huawei FreeBuds 4i ile Aralıksız Müzik Keyfi

(Haber Bülteni)

Yeni Huawei FreeBuds 4i ile kulaklıklarınızı sürekli şarj etme ihtiyacını bir kenara bırakın. ANC kapalıyken Huawei FreeBuds 4i, 10 saat kesintisiz müzik çalma veya tam şarjla 6,5 saat sesli arama sunuyor. Şarj kutusu ile 22 saate kadar müzik çalma veya 14 saate kadar sesli arama sağlıyor. Huawei FreeBuds 4i ayrıca hızlı şarj özelliklerini de destekleyerek, sadece 10 dakikalık şarjla 4 saatlik ses keyfi sağlıyor.

 

    Huawei FreeBuds 4i, tersine çevrilmiş ses dalgaları oluşturmak için yerleşik akustik bileşenleri ve algoritmaları kullanıyor. Bu teknoloji, Huawei FreeBuds 4i’nin gürültüyü aktif olarak ortadan kaldırmasını sağlıyor. FreeBuds 4i, güçlü bas performansı için daha büyük genlik sunmak üzere 10 mm geniş dinamik sürücüler ile özelleştirilmiş bileşenlere sahip. Kulaklıklar ayrıca kullanıcıların müziklerinde daha fazla ayrıntı duymalarına olanak tanıyan, yüksek hassasiyet ve zengin dinamik yanıt sağlayan, esnek ve güçlü “PEEK+PU” polimer kompozit diyaframa sahip. Kulaklıklar, rüzgar gürültüsünü azaltan yapısıyla, ses efektlerinin tutarlılığını sağlayarak, daha rahat bir dinleme deneyimi oluşturuyor.

Olağanüstü bir TWS kulaklık olan Huawei FreeBuds 4i, 10 saatlik kesintisiz çalma özelliğine sahip güçlü bataryası ve sesi bozmayan kalitesiyle her akıllı telefonla sorunsuz çalışıyor. Yalnızca FreeBuds 4i değil, aynı zamanda Huawei FreeBuds Pro, FreeBuds 3, FreeBuds 3i, iOS ve Android ile birlikte tüm işletim sistemleriyle uyumlu.

FreeBuds 4i, 749 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunuluyor.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.