AppGallery Game Fest ile Oyun Kampanyası Başladı AppGallery Game Fest ile Oyun Kampanyası Başladı
(Haber Bülteni) Huawei, AppGallery’de küresel yıl sonu oyun festivalini başlattı. 23 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek Game Fest kapsamında kullanıcıları avantajlı ve özel teklifler... AppGallery Game Fest ile Oyun Kampanyası Başladı

(Haber Bülteni)

Huawei, AppGallery’de küresel yıl sonu oyun festivalini başlattı. 23 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek Game Fest kapsamında kullanıcıları avantajlı ve özel teklifler bekliyor.

Sunulan oyun teklifler arasında , AppGallery’nin en beğenilen ve en çok oynanan oyunlarından  Asphalt 9: Legends ve World of Tanks Blitz MMO de bulunuyor. 185 TL’ye kadar değerde oyun içi öğeler içeren Lüks Hediye Paketi teklifler arasında sayılabilir. Asphalt 9: Legends oyunu için 125 token, 50 bin kredi ve sınırlı zaman için Ferrari F40 paketi,  World of Tanks Blitz MMO oyununa yeni başlayacak oyuncular için ise 7 günlük premium hesap ve oyun için geliştirmeler için harcanabilen 250 altın sunuluyor.

AppGallery, kullanıcılara benzersiz akıllı deneyimler sunmak ve en iyi mobil oyunlara erişim sağlamak için dünyanın en iyi markaları ve oyun geliştiricileriyle ortak çalışmalar yapıyor. Son 1 yıl içerisinde eklenen 17.000’den fazla yeni oyunla, platformda güçlü bir büyüme ve sürekli yeni içerik akışı sağlanıyor. AppGallery’de oyun odaklı bir uygulama olarak sunulan GameCentre, kullanıcılara yalnızca en son oyun sürümlerini sunmakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcıların piyasadaki en yeni oyunları ilk kez deneyimlemelerine de olanak tanıyor.

AppGallery, tanıtımından bu yana kısa sürede en büyük üç küresel uygulama mağazasından biri haline geldi. Kullanıcılar, mevcut 18.000’den fazla oyun uygulamsı ve 80 milyondan fazla oyun indirmesiyle, platformda sürekli artan oyun seçeneklerinin keyfini çıkarmaya devam ediyor. 170’ten fazla ülke ve bölgede 500 milyonun üzerinde aylık aktif kullanıcı ve 2020’nin ilk yarısında 294 milyardan fazla uygulama indirilmesi AppGallery’e olan güveni gösteriyor. AppGallery, sürekli olarak yeni içerik getirmek için 2 milyondan fazla kayıtlı geliştiriciyle yakın bir şekilde çalışıyor ve şu anda mevcut olan HMS Core ile entegre 96.000’den fazla uygulama barındırıyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.