Huawei’den Akıllı Gözlük: HUAWEI GENTLE MONSTER Eyewear II Huawei’den Akıllı Gözlük: HUAWEI GENTLE MONSTER Eyewear II
(Haber Bülteni) Huawei, “GENTLE MONSTER Eyewear II” serisi yeni nesil akıllı gözlüklerini resmi olarak tanıttı. Hem klasik gözlük hem de güneş gözlüğü seçenekleri ile... Huawei’den Akıllı Gözlük: HUAWEI GENTLE MONSTER Eyewear II

(Haber Bülteni)

Huawei, “GENTLE MONSTER Eyewear II” serisi yeni nesil akıllı gözlüklerini resmi olarak tanıttı. Hem klasik gözlük hem de güneş gözlüğü seçenekleri ile sunulan seri, dışarıya ses sızıntısını tamamen engelleyen akustik gizlilik özelliğine sahip. Yarı-açık şekilde tasarlanan ultra ince hoparlörler yüksek tanımlı stereo ses performansı sağlıyor. Güncellenen Akıllı Etkileşim işlevi ile Eyewear II serisi, yenilikçi bir akıllı giyilebilir teknoloji deneyimi sunuyor.

HUAWEI GENTLE MONSTER Eyewear II, konforlu bir kullanıma sahip. Yenilikçi teknolojilerle donatılmış ince sap uçları daha hafif olmaları için plastik titanyumdan, çerçeve kenarındaki menteşeler ise titanyum elastikten üretilmiş. Ayrıca ilk nesilde 12 derece olan kavisli kulaklık açısı, daha ergonomik bir kullanım amacıyla 20 dereceye yükseltilmiş.

Eyewear II, müzik dinlemek, oyun oynamak veya TV izlemek için en iyi ses deneyimini sunan daha büyük ancak daha ince hoparlörlere sahip. Ürün aynı zamanda lens yuvasının her iki tarafında, sesi doğrudan kullanıcının kulağına ileten, ses sızıntısını etkin bir şekilde azaltan ve daha net bir stereo dinleme sağlayan yarı-açık hoparlörlerle geliyor. Eyewear II, uyarlanabilir ses teknolojisi ile birlikte, ortama bağlı olarak sesi otomatik olarak azaltabiliyor, bu da kullanıcının, sesleri en sağlıklı şekilde algılamasını sağlıyor.

Akıllı Ses ile Kolay Etikeşim

Eyewear II, güncellenmiş akıllı hareket kontrolü desteğine de sahip. Eşleştirme için, kullanıcıların yalnızca sol şakak üzerine gelen kısma hafifçe iki parmağı ile dokunması yeterli. Ses asistanı da aynı bölgeye çift tıklamayla kolayca etkinleştirilebiliyor. Eyewear II ayrıca kaydırma hareketlerini de destekliyor. Bir sonraki / önceki şarkıyı çalmak veya ses seviyesini ayarlamak için, kullanıcıların telefonlarına dokunmadan, sadece kaydırarak kontrol sağlamaları mümkün.

Çok sayıda gelişmiş sensörle donatılmış olan Eyewear II, hareket duyarlılığı ile müzik çalma esnasında kullanıcının gözlüğü çıkardığını algılar, üç dakika içinde tekrar takarsa kaldığı yerden çalmaya devam eder. Kullanıcı Eyewear II’yi bir süre bir kenara bırakıp tekrar taktıktan sonra, akıllı telefon ekranında bir pencere açılır, böylece kullanıcı Eyewear II’nin pil seviyesini bir bakışta kontrol edebilir. Bu pencereye dokunarak, daha fazla ayrıntı için cihazın ayarlarına da hızlıca ulaşabilir.  

Eyewear II, kesintisiz kullanım için son derece güçlü bir bataryayla geliyor. Tek şarjla 5 saat boyunca sürekli müzik çalabilen Eyewear II, NFC temassız iletişim desteği ve kablosuz hızlı şarj teknolojisine de sahip.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.