HUAWEI Mate 40 Pro ile Mobil Fotoğrafçılık Deneyimi HUAWEI Mate 40 Pro ile Mobil Fotoğrafçılık Deneyimi
(Haber Bülteni) Dünyanın en iyi mobil fotoğraf kamerası seçilen HUAWEI Mate 40 Pro, DxOMark tarafından test edildi ve 1/1,28 inç sensör, f / 1.9... HUAWEI Mate 40 Pro ile Mobil Fotoğrafçılık Deneyimi

(Haber Bülteni)

Dünyanın en iyi mobil fotoğraf kamerası seçilen HUAWEI Mate 40 Pro, DxOMark tarafından test edildi ve 1/1,28 inç sensör, f / 1.9 diyaframlı lens, daha büyük pikselli 20 MP sensör ve 5x tele gibi öne çıkan  özellikleri ile halihazırda piyasada bulunan en iyi mobil fotoğraf ve videografi cihazı olarak derecelendirildi.

DxOMark, en son Huawei modelinin hem teknik hem de fotoğraf yeteneklerini çok yüksek bir şekilde değerlendirerek toplam 136 puan vermişti. 140 puan alan Fotoğraf parametrelerinin sırasıyla 109, 104 ve 101 puanla Pozlama, Renk ve Doku olduğu ortaya çıktı. Yeni Huawei amiral gemisi, video yetenekleriyle de etkileyerek mobil videografide yeni bir standart oluşturuyor. Video kategorisindeki alt derecelendirmeler olan Otomatik Netleme (105 nokta), Gürültü (105), Sabitleme (102), Pozlama (102) ve Yakınlaştırma (Tele ve Geniş) (88) ile HUAWEI Mate 40 Pro’nun toplam video puanı 116 puana ulaşıyor.

HUAWEI MATE 40 Pro’nun sunduğu profesyonel fotoğrafçılık özellikleri; en iyi portre çekimlerine, en iyi manzara ve ultra yakın çekimlere olanak tanıdığı gibi doğrudan güneş ışığında veya ışıktan yoksun gecelerde en iyi fotoğrafları yakalamanıza yardımcı oluyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.