Kategoriler

HUAWEI WATCH FIT Elegant Satışa Sunuldu

(Haber Bülteni)

Tüm gün SpO2 izleme özelliğiyle sağlık takibi deneyimini daha da geliştiren HUAWEI WATCH FIT Elegant Türkiye’de satışa sunuldu.

HUAWEI WATCH FIT Elegant, cilalı cam yüzey ve paslanmaz çelik saat gövdesini tamamlayan yumuşak floroelastomer kayış kullanılarak, daha fazla dayanıklılık ve rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış. HUAWEI WATCH FIT Elegant artık tüm gün sürekli SpO2 izleme sunarak, kullanıcıların sağlıkları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor ve SpO2 seviyeleri çok düşük olduğunda uyarı veriyor. Sağlıklarını daha yakından takip etmek isteyen kullanıcılar HUAWEI Sağlık Uygulaması ile gün boyunca SpO2 seviyelerindeki değişiklikleri kontrol edebiliyorlar.

 

Harekete Devam

    Akıllı saatte, 96 egzersiz modunun yanı sıra, omuzlarda ve boyunda yağ yakma, tonlama ve gerginliğin azaltılması dahil olmak üzere 12 kolay fitness sınıfı geliştirilmiş. 12 iç mekan antrenman kursunun yanı sıra HUAWEI WATCH FIT Elegant, tüm yeteneklerden koşucular için 13 yerleşik koşu kursuna da sahip. Akıllı saat kullanıcı koşarken yerleşik GPS ve çoklu sensörlerin yardımıyla tüm koşuyu analiz ediyor. Huawei’nin akıllı teknolojisi, kullanıcılara antrenman verimliliklerini artırmak ve yaralanma olasılığını önlemek için gerçek zamanlı koşu rehberliği ve antrenman tavsiyeleri veriyor.

Yeni HUAWEI WATCH FIT Elegant, kullanıcıların yalnızca bir dokunuşla saat yüzlerini özelleştirmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar, arka plan görselini akıllı telefonlarından en sevdikleri fotoğraflarından birine ayarlayabiliyorlar.

Standart hava durumu özelliklerine ek olarak HUAWEI WATCH FIT Elegant, her günün gün doğumu ve gün batımı saatlerini de gösteriyor. Hilal ve dolunay dahil olmak üzere ayın sekiz evresi de kullanıcıların çevrelerini daha iyi anlamalarını sağlamak için net bir şekilde görüntüleniyor. Tüm yeni ve akıllı özelliklerin yanı sıra HUAWEI WATCH FIT Elegant, kalp atış hızı ve uyku takibi açıkken bile 10 günlük pil ömrü sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekleyen WATCH FIT Elegant, yalnızca beş dakikalık bir şarjla tipik kullanımda tüm gün yetecek pil gücüne sahip oluyor.

HUAWEI WATCH FIT Elegant, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Huawei Online Mağaza üzerinden, 999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satın alınabilir. Vade farksız 4 taksit imkanından yararlanabilecek tüketiciler, aynı zamanda HAUWEI Kablosuz Tripod Selfie Stick’e de yalnızca 1 TL farkla sahip olabiliyorlar.

 

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Giyilebilir · Haber