Kış Sporlarının Keyfini Huawei Watch GT 2 Pro ile Çıkarın Kış Sporlarının Keyfini Huawei Watch GT 2 Pro ile Çıkarın
(Haber Bülteni) Huawei’nin en yeni akıllı saati Watch GT 2 Pro, nabız, ortalama hız, maksimum eğim, kros kayağı için yol ve mesafe, klasik kayak... Kış Sporlarının Keyfini Huawei Watch GT 2 Pro ile Çıkarın

(Haber Bülteni)

Huawei’nin en yeni akıllı saati Watch GT 2 Pro, nabız, ortalama hız, maksimum eğim, kros kayağı için yol ve mesafe, klasik kayak ve snowboard alanında kapsamlı veriler sağlamak amacıyla tasarlanmş. Herhangi bir veri normal aralığını aşarsa sesli uyarılar ile kullanıcısını bilgilendiriyor.

Her egzersiz yaptığınızda Watch GT 2 Pro, takipte kalarak verileri anlamanıza yardımcı oluyor ve bir sonraki antrenmanınız için size tavsiyelerde bulunuyor. Koşunuzu bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, sizi doğru yönlendirmek için 10’dan fazla farklı bilimsel tasarımlı, profesyonel koşu parkuru her zaman bileğinizde olacak.

İki haftaya varan pil ömrü ve çok çeşitli egzersiz ve sağlık işlevleri sunan Huawei Watch GT 2 Pro, 100’den fazla egzersiz modu için hassas veri takibini destekliyor ve hareket ettiğiniz tüm yolu izlemenize yardımcı oluyor. HUAWEI Watch GT 2 Pro, kullandığı akıllı güç tasarrufu ile akıllı saatin sık kullanım modundayken iki haftaya kadar açık kalmasını sağlıyor.

Sağlık yönetimi senaryolarında HUAWEI WATCH GT 2 Pro, 24 saatlik nabız izleme, dinlenme nabzı izleme, anormal kalp atışı bildirimleri, bilimsel uyku izleme, tüm gün stres izleme ve kan oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümünü de destekliyor.

Huawei Watch GT 2 Pro, 2.299TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve vade farksız 4 taksitle ödeme fırsatıyla ile Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.