Kategoriler

HUAWEI Watch GT 3 Akıllı Saatler Tüketicilerle Buluşuyor

(Haber Bülteni)

HUAWEI WATCH GT 3 akıllı saatler, artık dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat’in mağazalarında da tüketicilerle buluşuyor.

HUAWEI WATCH GT 3 akıllı saatler, 2 haftaya varan batarya süresiyle fark yaratıyor. HUAWEI WATCH GT 3 Elite full şarjla 14 güne, HUAWEI WATCH GT 3 Elegant ile ise 7 güne kadar pil kullanım süresi sağlıyor. HUAWEI WATCH GT 3, bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza bağlanarak arama geçmişini görüntüleme, aramaları cevaplama ve reddetme olanağı sunuyor. Dinlediğiniz müziği telefonunuzdan yönlendirebilen HUAWEI WATCH GT 3, telefonunuzdaki çalma listelerini ise hoparlörlerle senkronize edebiliyor.

HUAWEI WATCH GT 3, egzersiz yaparken koşu bandı, eliptik bisiklet, kürek makinesi gibi farklı spor ekipmanlarına ve uygulamalara bağlanarak egzersiz durumunuzu eşzamanlı olarak değerlendirmenize ve ayarlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca verileri HUAWEI Health uygulaması aracılığıyla kolaylıkla spor uygulamalarıyla senkronize edebiliyor. Hassas çevrimdışı navigasyon ile HUAWEI WATCH GT 3, yol tarifini kaybettiğinizde yolunuzu geri bulmanızı sağlayacak Geri Yönlendirme özelliğine sahip.

HUAWEI WATCH GT 3, sağlıklı hedefler belirlemenize yardımcı olacak su içme, egzersiz yapma gibi alışkanlıkları da size hatırlatıyor. Uyku rutini oluşturmanıza, nabzınızı izlemenize, nefesinizi düzenlemenize ve stresli olduğunuzda gerginliği azaltmanıza yardımcı olmak için uykunuzu takip edebilen HUAWEI WATCH GT 3, adet döngünüzün yanı sıra vücut durumunuzu da kaydedebiliyor. Kanınızdaki oksijen seviyesini 24 saat boyunca takip eden HUAWEI WATCH GT 3, doğru nabız takibine imkân tanıyor ve kan oksijeni gibi sağlık verilerinin doğruluğunu artırıyor. Cilt Sıcaklığı Dedektörü ise ateşinizi kolayca ölçebilmenizi sağlıyor. HUAWEI WATCH GT 3 Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde kullanıcılarını bekliyor.

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber