Kategoriler

HUAWEI WATCH GT 3 ile Akıllı Hayat Bileğinizde

(Haber Bülteni)

HUAWEI’nin akıllı saat kategorisinde öncü ve yenilikçi imajını daha da güçlendirmek için yeni nesil HUAWEI WATCH GT 3 akıllı saatlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Yeni 3D döner kurma kolunda, yeni bir etkileşimli deneyim getiren ve aynı zamanda yüksek hassasiyetli parmak hareketi tanıma sağlayan ince dalgaların klasik işçiliği benimsenmiş. Kullanıcılar, başlatıcıyı çalıştırmak, değeri doğru bir şekilde kaydırmak veya ayarlamak için kurma kolunu kullanabilir. Yüzerken bile sağlık ve egzersiz verilerini gerçek zamanlı görüntüleyerek yeni, verimli ve kullanışlı bir kullanıcı deneyimi elde ederler. Deneyimi en üst düzeye çıkarmak için titreşim motorunun gerçek zamanlı geri bildirimi de parmak ucu deneyimini çok farklı kılıyor.

Ayrıca, yepyeni başlatıcı, daha kullanışlı olan ve tam kadran hareketiyle yakınlaştırmayı destekleyen bir satranç tahtası tasarımına sahip. Kişiselleştirilmiş saat kadranından istenen antrenman verilerine ve uygulamaya geçilebilir. Kullanıcılar bileklerini kaldırdıklarında önemsedikleri içeriği görmeyi seçebilir ve saat kadranındaki simgeye tıklayarak doğrudan uygulamaya başlayabilir.

Akıllı Hayat

HUAWEI akıllı telefon kullanıcıları, ana ekranda sağa kaydırmanın, kullanıcıların ihtiyaç duydukları uygulamaları ve araçları hızla bulmalarına yardımcı olabilecek HUAWEI Assistant TODAY’e girebilecekler. Bu kez aynı konseptle HUAWEI, HUAWEI WATCH GT 3’e HUAWEI Assistant TODAY’i dahil etmiş.

HUAWEI WATCH GT 3 sadece bir akıllı saat değil, aynı zamanda 7/24 yaşam asistanı olarak lanse ediliyor. HUAWEI WATCH GT 3 bir HUAWEI akıllı telefona bağlandıktan sonra, sesli asistanı uyandırmak için alt tuşa uzun basıldıktan sonra saatle hemen etkileşim kurmak için sesli komutlar verebiliyor. Sesli asistan ile kullanıcılar sadece konuşarak alarm kurabilir veya uygulamaları başlatabilir.

HUAWEI GT 3 46 ve 42 mm boyutlardan oluşan 4 farklı modeli, HUAWEI Online Mağaza üzerinden 2.999 TL ve 3.699 TL fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Ayrıca 4 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.
 

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber