HUAWEI WATCH GT 3, Küresel Medya Kuruluşlarından Üç Ödül Birden Kazandı HUAWEI WATCH GT 3, Küresel Medya Kuruluşlarından Üç Ödül Birden Kazandı
(Haber Bülteni) HUAWEI WATCH GT 3, şık ve sağlam tasarımı, büyük AMOLED ekranı, pil ömrü, doğru sağlık ve fitness izleme özellikleri ve performansı  ile küresel medya... HUAWEI WATCH GT 3, Küresel Medya Kuruluşlarından Üç Ödül Birden Kazandı

(Haber Bülteni)

HUAWEI WATCH GT 3, şık ve sağlam tasarımı, büyük AMOLED ekranı, pil ömrü, doğru sağlık ve fitness izleme özellikleri ve performansı  ile küresel medya kuruluşlarından 3 ödül kazandı. Hem 46mm hem de 42mm olarak sunulan yeni HUAWEI WATCH GT 3, daha şık görünümü, kapsamlı geliştirmeleri ve yeni arayüz tasarımının yanı sıra, HUAWEI TruSeen 5.0+ ile doğru sağlık ve fitness izleme, yeni tasarımla 14 günlük pil ömrü ve AI Running Coach ile birlikte geliyor.

Yepyeni HUAWEI WATCH GT 3,  yeni HUAWEI TruSeen 5.0+’ın eklenmesiyle GT serisine kapsamlı bir yükseltme sağlıyor.

Android Headlines, “HUAWEI Watch GT 3, harika pil ömrüne ve mükemmel bir ekrana sahip gerçekten çekici bir akıllı saat” yorumunu yaptı. Android Headlines, aynı zamanda HUAWEI WATCH GT 3’ü 4 yıldızlı bir derecelendirme ve çok imrenilen Editörün Seçimi ödülü ile ödüllendirdi.

HUAWEI WATCH GT 3 46mm, akıllı modda 14 günlük pil ömrünü desteklerken HUAWEI WATCH GT 3 42mm, akıllı tipik modda 7 günlük uzun pil ömrü sunuyor. Daha uzun pil ömrü, kullanıcıların tüm gün boyunca takabilmelerini ve uyku sırasında bile sürekli kullanabilmelerini sağlıyor. İster antrenman ister toplantılar veya uyku için saati takıyor olun, her zaman bağlantıda kalabilir ve çeşitli özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 Geliştirilmiş Sağlık ve Fitness Takibi

HUAWEI WATCH GT 3’ü incelerken Android Authority, “HUAWEI’nin yaptığı en doğru akıllı saat” yorumunu kullandı ve saati 4 yıldızla ödüllendirdi. HUAWEI WATCH GT 3, 18 profesyonel egzersiz modu, 12 dış mekan antrenmanı (koşu, yürüyüş, dağcılık, yürüyüş, kros koşusu, bisiklet, açık suda yüzme, triatlon, kayak, snowboard, kros kayağı dahil olmak üzere) ve 7 iç mekan antrenmanı (yürüme, koşma, bisiklete binme, havuzda yüzme, serbest antrenman, eliptik makine ve kürek makinesi) dahil olarak toplam 100 egzersiz modu sunuyor. Yeni HUAWEI TruSeen 5.0, kalp atış hızı ve kondisyon takibi söz konusu olduğunda inanılmaz bir doğruluk düzeyi getiriyor.

 

HUAWEI WATCH GT 3 incelemesinde T3, “Güzel, işlevsel ve fiyatının iki katı olan akıllı saatlerden daha iyi performans gösterdiğini” belirterek saati 5 yıldızla ödüllendirdi. HUAWEI WATCH GT 3, dairesel bir düzende sekiz fotosensör, iki ışık kaynağı seti 8’i 1 arada LED lens ışık yayan çip, ışık almak için çok kanallı tamamen yeni bir HUAWEI TruSeen 5.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisine sahip. Daha iyi ışık penetrasyonu, daha düşük güç tüketimi ve daha rahat bir kullanım deneyimi sağlamak için kavisli tasarım sunuyor. HUAWEI WATCH GT 3 hakkında yorum yapan T3, “HUAWEI WATCH GT 3, akıllı ve fitness saatleri arasındaki boşluğu başarıyla kapatıyor ve bunu görünüşte zahmetsizce yapıyor. Şiddetle tavsiye edilir” diyor.

HUAWEI WATCH GT 3, HUAWEI TruSleep 2.0 uyku izleme teknolojisi ile donatılmış. Kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku aşaması izleme, gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, uykuda solunum izleme ve uyku kalitesini değerlendirme işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca, kullanıcının uyku süresini otomatik olarak algılayarak uyku ve şekerlemelerin kapsamlı uyku yapısını (hafif uyku, derin uyku, REM ve uyanıklık dahil) sunuyor. Uykuya dalma zorluğu, hafif uyku, kolay uyanma dahil altı tipik uyku problemini doğru bir şekilde tanımlayabiliyor. Gece erken uyanma, çoklu rüyalar, düzensiz uyku alışkanlığı ve kullanıcının uyku kalitesini bilimsel olarak iyileştirmek için yüzlerce öneri ve kişiselleştirilmiş hizmet sunuyor.

HUAWEI GT 3 46mm ve 4 mm boyutlardan oluşan 4 farklı modeli, HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıca 4 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.