HUAWEI’den 6 Yeni Ürün Duyurusu HUAWEI’den 6 Yeni Ürün Duyurusu
(Haber Bülteni) Bugün, Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliği yapıldı ve altı yeni ürün yeni teknolojileri ile birlikte tanıtıldı. Huawei Geliştirici Konferansı 2020 sırasında duyurulan... HUAWEI’den 6 Yeni Ürün Duyurusu

(Haber Bülteni)

Bugün, Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliği yapıldı ve altı yeni ürün yeni teknolojileri ile birlikte tanıtıldı. Huawei Geliştirici Konferansı 2020 sırasında duyurulan bu ürünler 3 gruptan oluşuyor: Dizistü bilgisayarlar, akıll saatler, ve kulaklıklar.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu şu açıklamada bulundu: “Harika kullanıcı deneyimleri her zaman yenilik üzerine kuruludur. Ancak yenilik yolculuğumuz her zaman tüketicilerle başlar ve biter. Gelecekte, dünya çapındaki tüketicilere daha akıllı ve yüksek kaliteli deneyimler sunmak için değerli ortaklarımızla çalışmaya devam edeceğiz.”

Ürün Detayları

Akıllı Saatler

HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Yeni HUAWEI WATCH GT 2 Pro, 2 haftaya kadar pil ömrü, 100’den  fazla egzersiz modu ve profesyonel düzeyde fitness veri izleme özelliğiyle geliyor. Kullanıcıların HUAWEI WATCH GT Serisi’nde sevdiği tüm özelliklere sahip bir akıllı saat. Sağlık takibi özellikleri, daha doğru kalp atış hızı ölçümleri sağlayan güncellenmiş HUAWEI TruSeen 4.0+ ile şimdiye kadarki en gelişmiş ürün.

Kullanıcılara profesyonel sporlar için gerçek zamanlı performans izleme ve analizler sağlamayı amaçlayan Huawei, ayrıca kayak, kros kayağı, kar kayağı ve golf dahil olmak üzere yeni antrenman modlarını da etkinlikte tanıttı.

Yeni akıllı saat, safir kristal saat camı, titanyum kasa ve cilt dostu seramik kasa arkası gibi birinci sınıf malzemeler içeren sağlam bir tasarımla piyasaya sürülecek. HUAWEI WATCH GT 2 Pro, kullanıcıların daha fazla özelliğe ulaşabilmeleri için uygulama yüklemeyi de destekliyor.

 

HUAWEI WATCH FIT

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile birlikte tanıtılan HUAWEI WATCH FIT, yuvarlak-dikdörtgen saat yüzü tasarımına sahip ilk Huawei spor akıllı saati.  39 gram ağırlığındaki HUAWEI WATCH FIT, bir spor bilekliği kadar hafif ve 1,64 inç AMOLED ekrana sahip.

Saat, kandaki oksijen, uyku ve stres koşullarındaki değişiklikleri takip etmek, 24 saat nabız ölçümü sağlayan HUAWEI TruSeen 4.0 teknolojisine sahip. Tüm veriler, kullanıcıların daha iyi ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacak fitness önerileri için analiz ediliyor.

HUAWEI WATCH FIT, Hızlı Egzersiz Animasyonlarını destekleyen ilk Huawei akıllı saati. 44 standart fitness rutinini (yağ yakma, omuz kası rahatlatma, vücut şekillendirme ve diğer rutinler dahil) 12 animasyonla gerçekleştiren bu özellik, kullanıcıların bir an önce egzersiz yapmaları için hızlı ve kolay bir yol sağlıyor. HUAWEI WATCH FIT, koşu meraklıları için özel olarak tasarlanmış 13 koşu sınıfı da sunuyor. Koşu hızı, kullanıcıların egzersizlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için gerçek zamanlı olarak sağlanan sonuçlarla bilimsel olarak analiz ediliyor. Akıllı saat, 96 egzersiz modu, dahili GPS ve 5 ATM su geçirmezlik özelliklerine de sahip.

HUAWEI WATCH FIT kompakt olmasına rağmen standart kullanımda 10 güne kadar pil süresi sunuyor. Huawei’nin hızlı şarj teknolojisi ile desteklenen akıllı saat, 5 dakikalık şarj ile tüm gün sürecek yeterli pil gücünü sağlayabiliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.