HUAWEI’den Spor Antrenörü: WATCH FIT HUAWEI’den Spor Antrenörü: WATCH FIT
(Haber Bülteni) Huawei’nin yuvarlak dikdörtgen yüzlü ilk akıllı saati  olan WATCH FIT, 44 duruş gösterimi de dahil olmak üzere 12 antrenman kursunu kapsıyor. Ayrı... HUAWEI’den Spor Antrenörü: WATCH FIT

(Haber Bülteni)

Huawei’nin yuvarlak dikdörtgen yüzlü ilk akıllı saati  olan WATCH FIT, 44 duruş gösterimi de dahil olmak üzere 12 antrenman kursunu kapsıyor. Ayrı ayrı animasyonlu fitness kursları, kullanıcılara akıllı telefon veya başka bir cihaza ihtiyaç duymadan ücretsiz bire bir kişisel eğitim imkanı sağlıyor. Kuvvet antrenmanı, karın egzersizleri ve diğer egzersizler, kullanıcıların evde egzersiz yapmalarına yardımcı oluyor. Ek olarak, “ayağa kalkma hatırlatıcıları”, kullanıcılara aktif kalmalarını hatırlatarak uzun bir süre oturmaları durumunda hareket etmelerini söylüyor.

HUAWEI WATCH FIT, performanslarını ayrıntılı olarak izlemek isteyenler için, gelişmiş veri izleme ile 96 egzersiz modunu destekliyor. 11 profesyonel egzersiz modu, koşu, yürüyüş, bisiklete binme, yüzme ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler egzersiz türlerini kapsıyor. Fitness eğitimi, dans, top oyunları, su sporları, kış sporları ve ekstrem sporları içeren 85 egzersiz moduna sahip. Kullanıcılar, nabız, kalp atış hızı aralığı, kalori, egzersiz süresi ve diğer verileri algılayan akıllı sensörlerle performanslarını kaydetmek için en sevdikleri egzersiz modunu kolayca seçebiliyorlar.

Huawei’nin TruSeen 4.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi, HUAWEI WATCH FIT’in arka planda akıllı nabız izlemeyi desteklemesine, kullanıcıların mevcut dinlenme nabızlarının yanı sıra kalp atış hızlarının son 24 saat içinde nasıl değiştiğini gösteren bir infografik görüntülemesine olanak tanıyor. Ayrıca, sürekli dinlenme nabzı çok yüksek veya çok düşük olduğunda kullanıcıyı uyaran bir anormal kalp atış hızı uyarı işlevi de sağlıyor.

Uyku Analizi

HUAWEI TruSleep 2.0, yeni HUAWEI WATCH FIT’te uyku izleme, gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, uyku solunum kalitesi ve büyük veri analizi sunuyor. Saat, hafif uyku, derin uyku, REM ve uyanıklık gibi farklı aşamaları gösteren kapsamlı bir uyku analizi sunmak için bu verileri kullanarak kullanıcının ne zaman uykuya daldığını ve uyandığını akıllıca anlıyor. Huawei’nin AI teknolojisinden yararlanarak, uykuya dalmada zorluk, hafif uyku, huzursuzluk, erken uyanma, çok fazla rüya ve düzensiz çalışma ve dinlenme programı dahil olmak üzere altı tipik uyku sorununu doğru bir şekilde tanımlıyor. Bu verileri ve analizi kullanan HUAWEI WATCH FIT, yüzlerce uyku iyileştirme önerisi ve kişiselleştirilmiş uyku hizmetleri sunuyor. Uzun ömürlü pil ömrü ile birlikte bu, kullanıcıların sağlıklarını iyileştirmek için her gece uykularını takip edebilecekleri anlamına geliyor.

Ayrıca SpO2 izleme özelliği ile kandaki oksijen satürasyonunu takip etmenize yardımcı olurken, stres seviyesi izleme, rahatlamanıza yardımcı olacak nefes egzersizleri sunuyor ve adet döngüsü yönetimi, adet döngülerini takip etmelerine yardımcı oluyor.

 Tasarım Özellikleri

HUAWEI WATCH FIT, 1,64 inç boyutundaki büyük AMOLED HD ekrana ve ultra ince çerçeveye sahip. 34 gram ağırlığındaki akıllı saat , nane yeşili, sakura pembesi ve grafit siyahı gibi renk seçenekleri ile birlikte geliyor. Tipik kullanımda 10 günü bulan uzun pil ömrü ile birlikte kullanıcıların günlerce hatta haftalarca takabilmeleri sağlanıyor.

HUAWEI WATCH FIT, Huawei’nin Watch Face Store aracılığıyla 130’dan fazla farklı saat yüzü tasarım seçeneği sunuyor. Ayrıca kullanıcılar, doğrudan akıllı telefonlarından senkronize edilen kendi fotoğraf albümleriyle saat yüzlerini kişiselleştirebiliyor ve ekranda hangi verilerin görüntüleneceğini kendi ihtiyaçlarına göre seçebiliyorlar. Her zaman açık ekran, kullanıcıların saati bir bakışta görebilmesi için 6 farklı bekleme saat yüzü sunuyor.

HUAWEI WATCH FIT  899 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden            4 Ekim’e kadar kampanyalı fiyatıyla satışa sunuldu. Satış kampanyası dahilinde HUAWEI WATCH FIT satın alan kullanıcılar aynı zamanda 1 TL farkla HUAWEI kablosuz tripod selfie stick sahibi olabiliyorlar. Kullanıcılar, alışverişten sonra siteye yorum bırakırlarsa kazanacakları kupon ile 1 TL’ye Huawei Powerbank sahibi de olabiliyorlar.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.