Humble Store’da Total War Haftasonu Kampanyası Humble Store’da Total War Haftasonu Kampanyası
İndirimli oyun paketlerinin ünlü evi Humble Store’un bu haftasonu indirimlerinde hedef strateji devi Total War serisi. Eğer bir Humble Bundle satın aldıysanız, en klasik... Humble Store’da Total War Haftasonu Kampanyası

İndirimli oyun paketlerinin ünlü evi Humble Store’un bu haftasonu indirimlerinde hedef strateji devi Total War serisi.

Eğer bir Humble Bundle satın aldıysanız, en klasik ve iyi oyunları ucuza nasıl alacağınızı bilen bir kişisiniz demektir. İşte biz de size daha fazla ucuz ve klasik oyun satın alabilmeniz için yardım etmeye çalışıyoruz. Humble Store bu işe yardımcı olan en sıkı online oyun mağazalarındna biri.

Humble Store’un bu haftasonu için düzenlediği indirim kampanyasında başrolde en iyi strateji serilerinden bir olan Total War bulunuyor, aşağıda fiyatları ile listeledik.. İster antik Roma’ya, ister ortaçağa, ister Fransız devrimine, isterseniz de Japon kültürüne meraklı olun, mutlaka size uygun bir Total War oyunu mevcut. Ayrıca %80’e varan indirimle!

Kampanyada Total War dışında tonla başka oyun da var tabii. İlk dikkatimizi çekenler platform ve macera türünde Papo&Yo, dağ simülatörü Mountain, erken erişimdeki Rust, Darkwood ve Galactic Civilizations III, aksiyon oyunu Halo: Spartan Assault ve indie klasiği The Binding of Isaac ile DLC eklentisi oldu.

Cumartesi öğleden itibaren bu oyunları indirimde satın almak için tam iki gününüz var. Buraya tıklayıp Humble Store kampanya sayfasına gidebilirsiniz. Haydi şimdi eller klavyelere!

Total War: Shogun 2 – $7.49
Total War: Shogun 2 – Fall of the Samurai – $7.49
Rome: Total War™ – $1.99
Total War: Rome II – $19.99
Total War™: Rome II – Daughters of Mars DLC – $2.99
Napoleon: Total War™ – $3.74
Medieval II: Total War™ – $3.74
Empire: Total War™ – $4.99Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.