Kategoriler

Hyper Scape Epic Games Store’a Geliyor

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Hyper Scape‘in 17 Aralık Perşembe günü Epic Games Store’da yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca konsollar arası çapraz platform da şimdi Hyper Scape’in Kış Festivali ile birlikte erişime açıldı.

Bu büyük güncellemelerin yanı sıra, 10 Aralık’ta yayınlanan Oyun Güncellemesinin bir parçası olarak Hyper Scape’e yakın zamanda eklenen Takım Ölüm Mücadelesi moduna (Beta), savaş sistemine, Arcadium serbest dolaşma moduna ve oyun içi mağazaya yeni iyileştirmeler yapıldı.

Konsollar Arası “Crossplay”

Konsollar arası çapraz platform özelliği, Taç Hücumu Battle Royale modları ve Takım Ölüm Mücadelesi dahil olmak üzere tüm Hyper Scape modlarında PlayStation ve Xbox oyuncuları arasında eşleştirmeye olanak sağlıyor. Buna hem şimdiki hem de yeni nesil konsollardaki oyuncular dahil. PC oyuncuları da aynı takıma girip konsol arkadaşlarıyla birlikte oyun aratabilecekler ancak bu durumda tüm takım PC eşleştirme havuzuna bağlanacak.

Hyper Scape, 17 Aralık’tan itibaren Epic Games Store’da olacak. PC oyuncuları artık Hyper Scape’i hem Ubisoft Connect hem de Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirebilecek, yükleyebilecek ve oynayabilecek.

Takım Ölüm Mücadelesi (Beta)

18 Kasım’daki ilk çıkışın ardından, 10 Aralık Oyun Güncellemesinde Takım Ölüm Mücadelesi’ne (Beta) iyileştirmeler yapıldı:

  • Rastgele Harita Değişimi: Üç Takım Ölüm Mücadelesi haritası içerecek (The Foundry, Hillside, Bus Depot).
  • Yeni Skor Üst Limiti: Bir maç için öldürme sınırı 50’ye yükseltildi ve maksimum maç uzunluğu 12 dakikaya çıkarıldı.
  • Aktif Mücadeleler: Takım Ölüm Mücadelesi’nde standart görevler etkinleştirildi.

 

15-29 Aralık tarihleri arasında Hyper Scape Kış Festivaline şenliklerle katılıyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz: