HyperX, 20 Milyon Oyuncu Kulaklığı Satış Başarısına Ulaştı HyperX, 20 Milyon Oyuncu Kulaklığı Satış Başarısına Ulaştı
HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri olan HyperX, Nisan 2014’te HyperX Cloud oyun kulaklıklarını piyasaya sürmesinden bu yana 20... HyperX, 20 Milyon Oyuncu Kulaklığı Satış Başarısına Ulaştı

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri olan HyperX, Nisan 2014’te HyperX Cloud oyun kulaklıklarını piyasaya sürmesinden bu yana 20 milyondan fazla oyun kulaklığı1 satıldığını duyurdu. Oyun oynamak, müzik dinlemek, video izlemek ve sohbet etmek için yüksek kaliteli ses ve performans sunan ve eksiksiz bir kulaklık serisi geliştiren HyperX, PC’ler, konsollar ve mobil cihazlarla da çalışmak üzere tasarlanmış oyun kulaklıklarıyla pazarında lider olmuştur.

HyperX Genel Müdürü Kevin Hague yaptığı konuşmasında, “2014 yılında ilk HyperX oyun kulaklığının piyasaya sürülmesinden bu yana, tasarımlarımızı ve ürün seçimlerimizi kalite, konfor ve seste endüstri lideri olmak için sürekli geliştirdik” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir “Rekabetçi ve gündelik oyunlar PC’ler, konsollar ve mobil platformlar arasında popülerlik kazanmaya devam ederken, kulaklıklarımızı yeni seviyelere taşımak için çalışıyor, dünya çapındaki seçici müşterilere sonraki 20 milyon yüksek kaliteli kulaklığı ulaştırmayı dört gözle bekliyoruz.” demiştir.

HyperX, oyun deneyimi geliştirmek için tasarlanmış, sınıfının en iyisi ürünleri sunmak için çeşitli PC, konsol ve kablosuz kulaklıklar sunmaktadır. Cloud serisi, tüm oyuncuların en zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış üstün performans, konfor ve kalite sunar. E-spor toplulukları için destek sağlayan, hem PC hem de konsol oyuncuları için profesyonel düzeyde oyun ekipmanları sunan HyperX, aşağıdakiler de dahil olmak üzere hem marka hem de ürünlerde dönüm noktasına ulaşıyor:

2014 – Rahatlığı Düşünen İlk Oyun Kulaklığı – HyperX Cloud
2015 – HyperX Cloud II (USB Ses Kontrol ve Sanal 7.1 Surround)
2016 – İlk Resmi Xbox Lisanslı CloudX; CloudX™ Pro Oyun Kulaklığı
2017 – Dual Chamber Teknolojisine Sahip Yeni Nesil Cloud Alpha Oyun Kulaklığı
2018 – Bluetooth Teknolojili Cloud MIX™ Oyun Kulaklığı
2019 – HyperX, Resmi Lisanslı PlayStation®4 Oyun Kulaklıkları
2020 – HyperX Cloud Revolver™ 7.1 Oyun Kulaklığı
2021 – HP, HyperX ‘i Satın Aldı; 20 Milyon Oyun Kulaklığı Satış Rakamına Ulaştı

2014 yılında ilk oyun kulaklıklarını piyasaya süren HyperX, Cloud oyun kulaklığı ürün yelpazesini çeşitli oyun ihtiyaçları ve uygulamaları için çeşitli PC, konsol ve kablosuz oyun kulaklıklarını içerecek şekilde genişletmiştir. HyperX markası, oyun kulaklıkları, klavyeler, mouse’lar, mouse altlıkları ve mikrofonlar dahil olmak üzere yüksek kaliteli ürünler sunmasıyla tanınır.

Riders Republic 12 Ekim’de Ubisoft Connect PC’ye Özel Olarak ÇıkacakBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.